Список CompTIA з сертифікації та його застосування

Як і інші виробники, CompTIA також постачальника, який пропонує різні курси сертифікації для фахівців, які працюють на інформаційні технології пов’язані з ними організації. Навіть вступ професіоналів рівня можуть також сертифікувати з сертифікацій CompTIA для кращого кар’єрного росту в області ІТ. Що стосується професіоналів, що засвідчує з CompTIA сертифікація означає, безпека в роботі, гарантія змін в роботу або зарплату походу, більше можливостей і більший авторитет в робочому середовищі і т.д. У той же час, для роботодавців, якщо вони наймають сертифікованих фахівців, то це означає, що вони можуть найняти співробітників, які проявляють верхньої спектаклів. Природно, якщо у компанії є кваліфіковані співробітники, то, природно, клієнт буде задовольняти з якістю та збільшення числа проектів забезпечена. Є декілька переваг, включених до CompTIA сертифікації для роботодавців, а також співробітників.

Нижче наведені деякі з сертифікацій CompTIA і його використання. До них відносяться:

1) +:

Це сертифікат початкового рівня для ІТ-фахівців, де вони можуть дізнатися про основних понять в галузі мережевих аспектів, таких, як установка, зв’язку, усунення несправностей, профілактичне технічне обслуговування системи і професіоналізм і т.д.

2) мережа +:

Цей сертифікат підійде краще професіоналів, які в даний час працюють або шукають для кар’єри в області мереж. Щоб бути досвідченим в області мережевих районів, фахівці можуть засвідчувати з Network + сертифікація і в свою чергу, фахівці можуть дізнатися про управління, усунення несправностей, налаштування, а також експлуатації мережевої інфраструктури.

3) Безпека +:

Це один з важливих програм сертифікації від CompTIA і професіонали безпеки сертифікованих + програми завжди користуються попитом тому, що компанії, які потребують в послугах мережевої безпеки від цих фахівців. Кандидати можуть бути в змозі впоратися з усіма видами останні номери мережі, а також мати можливість вирішувати ті ж. У цій програмі, фахівці можуть дізнатися про мережевій інфраструктурі, безпеці в системі оцінок, а також аудиту та криптографії.

4) Проект +

Це ще одна нова сертифікація пропонується від CompTIA для менеджерів проектів. У цій програмі, досвідчені керівники проектів в організації, можуть отримати кращі навички щодо поводження над проектами, призначення кваліфікованих фахівців для роботи, яка проводитиметься, а також обов’язки, які допоможуть продукція проекту в дуже хорошій якості. Керівники проектів з мінімальною кількістю досвіду роботи, а також проект + сертифікат допоможе їм краще оплату в будь-якому типі промисловості.