Чому широкосмугового з’єднання краще, ніж модемне з’єднання

Сьогодні, з розвитком науки і техніки, широкосмугове з’єднання набирає величезну популярність. З більшості міських районів в села, ми знаходимо скрізь широкосмугове з’єднання. Раніше більшість з нас використовували, щоб мати простий модемне з’єднання, але тепер вона була заміщена широкосмугове з’єднання. Так які ж основні речі, які зробили широкосмугового з’єднання краще, ніж модемне з’єднання?

швидкість

У світі сьогоднішнього часу є те, що змушує нас ми любимо речі зараз або якомога швидше. У нас немає часу, щоб чекати, як життя стає все швидше з кожним днем. При такому сценарії, широкосмугове підключення, мабуть, найкраще, що йде в ногу з швидко своєчасності. У порівнянні зі стандартним 56K модемне з’єднання, де вона використовується для зайняти кілька хвилин, щоб відкрити веб-сторінку, вона займає всього порогу другого, щоб відкрити веб-сторінку через лінії зв’язку дошці. Це дозволило поліпшити зв’язок і зв’язок по днях, а по годинах. Ми могли послати важливі повідомлення в будь-який час у віддалені місця, протягом декількох секунд. Це не було можливо в разі дозвону, як він брав пеклі багато часу.

підключення

Підключення також дуже легко в разі широкосмугового з’єднання. На відміну від комутованого з’єднання, яке здійснює свою діяльність через кілобайт на секунду, широкосмугове з’єднання працює через мега байт в секунду. Ця відмінність саме по собі викликає для кращого зв’язку і швидкості. У більшості випадків, ми знаходимо, що вона займає багато часу для дозвону зв’язку, щоб отримати підключений правильно. Це не той випадок при використанні широкосмугового з’єднання. Остання працює через маршрутизатор, який ловить сигнали і відправляє його назад до комп’ютера. Маршрутизатор підключений до телефонної звідки він потрапляє основного сигналу. Таким чином, ми можемо відразу отримати підключення до Інтернету. Також на відміну від модемне з’єднання, лінія не стає розірвані між ними.

роботи телефону

Дуже перевага використання нових широкосмугових стиль підключення до інтернету, що ви також можете використовувати телефон одночасно під час використання Інтернет з будь-якої причини. Телефонна лінія не отримати постраждалі взагалі через роботу широкосмугового зв’язку. Це було не так в дозвон як телефонна лінія, яка використовується, щоб отримати зайнятий у той час інтернет був використаний. Крім того, широкосмуговий сигнал проходить через оптичні волокна в той час дозвону сигнали проходять через нормальні телефонні дроти.

скачати потужностей

Як широкосмугового робіт в мегабайтах, завантаження потужностей величезним в порівнянні з модемне з’єднання. Час, необхідний для завантаження великих або маленьких файлів значно менше. Наприклад, в модемне з’єднання, вона займає близько 30 хвилин, щоб завантажити 10 Мб, хоча він займає всього 10 хвилин, щоб завантажити його з широкосмуговим. .

економічна ефективність

Останнє, але не в останню чергу, широкосмугове з’єднання набагато рентабельним на відміну від комутованого де величезні телефонні рахунки приходять. Більшість широкосмугових підключень зібрані в пакети, де споживач платить певну суму грошей щомісяця, щоб отримати послуги. Пакет пропозицій з широкосмугового часто можете тренування, як економія за гроші.