Як отримати безкоштовний доступ до груп новин Alt

Якщо, як і більшість користувачів, яких ви насилу час на пошуки і за допомогою безкоштовних телеконференціях Alt, цілком ймовірно, тому, що ви не використовуючи праву програмного забезпечення. Щоб отримати ці повідомлення, ви повинні бути оснащені належним правильного застосування.

Для тих, хто не знайомий з групами новин, їх можна порівняти з інтернет-форум з широким спектром дисциплін. Що робить безкоштовно телеконференції Alt відрізняється тим, що має модераторів, так що будь-хто може сказати майже нічого. Вони можуть бути створені в будь-який час і по будь-якій темі, так що ви можете очікувати, щоб вони хаотично, трохи заплутано, але завжди цікаво.

Перше, що вам потрібно зробити, щоб мати доступ до безкоштовної телеконференції Alt є установка сервера новин, програмне забезпечення, яке буде завантажувати ці групи новин. Деякі з найбільш популярних з них Usenet Unlimited, Giganews і Astraweb.

Перед завантаженням цих серверів новин, хоча, перевірте ваші місцеві інтернет-провайдера, тому що вона може мати своє власне застосування Usenet. Малоймовірно, що вона буде мати вільний Alt групи новин, хоча, як вони споживають багато трафіку.

Який би сервер новин ви завантажуєте і встановлюєте, вам буде необхідно створити обліковий запис, і ви також повинні встановити програму для читання новин, яка буде програма, яка буде почитати безкоштовні телеконференції Alt. Ви можете спробувати Grabit і Alt.binz, як безкоштовних.

Альтернативним способом доступу до безкоштовної телеконференції Alt через Usenet. Тут ви повинні будете використовувати веб-браузер і через послуги, такі як Interbulletin, групи Google, Рандорі Новини. NewsOne.Net і багато іншого, Ви зможете користуватися послугами групи новин.

Який би тип ви використовуєте програмне забезпечення, є кілька речей, які ви повинні бути в курсі. Перше, що ви можете підписатися або відмовитися в будь-який час. По-друге, якщо це ваш перший раз, щоб отримати до них доступ, не дивуйтеся, якщо дискусія (або потоку) відхиляється від предмета, тобто в порядку речей у великій кількості новин.

Інша справа, що ви помітите, що люди отримують емоційну про предмет (це часто буває). Якщо це дратує вас, не соромтеся, просто випадають.

Інша справа, що ви повинні знати про безкоштовних телеконференціях Alt, що, оскільки вони можуть мати багато користувачів, у той же час, ви, можливо, доведеться почекати якийсь час, перш ніж ви зможете ввійдіть Якщо ви не можете отримати доступ до нього прямо зараз, спробуйте ще раз трохи пізніше.

Ви також може бути цікаво знати, що ці безкоштовні телеконференції Alt про обговорення не тільки речей, але є і деякі присвячені фотографії. Деякі групи присвячені розміщення зображень комп’ютерних фракталів, тварини, знаменитості і т.д. Завантаження цих зображень робиться так само, як ви б повідомлення, так як більша частина програмного забезпечення є фотографія декодер встановлений.

Безкоштовний Alt групи новин може бути дуже весело, і тепер, коли ви знаєте, шляхи і засоби доступу до них, ви зможете взяти участь в обговореннях теж.