будуть нові правила ЄС печива стати болем для користувачів

У Європейського Союзу є новий закон, який набуде чинності в 2011 році. Це буде зробити так, щоб кінцевий користувач, який ви, потрібно домовитися щоразу, печиво покласти на вашому комп’ютері. Печиво це крихітні текстовий файл, який буде повідомляти веб-сайту щодо вашого останнього відвідування, все, що ви там робили, а іноді й додаткову інформацію і такі факти, як те, що сторінка, на якій ви виникла з раніше. Час від часу вони використовуються для генерації грошей причин Однак у багатьох випадках це дійсно заклопотаність моніторингу дозволяє сайт, щоб показати різний матеріал для вас, як перший раз користувач в порівнянні з людиною, який був там день за днем. Більшість веб-сайтів в ці дні застосовувати певні форми печиво. Чи буде це нова постанова вважати біль, щоб люди, які використовують комп’ютери?

Вважайте, що ви сідаєте і виконайте пошук. Кожне оголошення Ви натискаєте на збирається негайно є великий спливаючому Відмова кажучи, що це не можливо, щоб відвідати веб-сторінку, якщо ви не приймете печиво. Ви натискаєте тому не впевнені, що це означає. Тоді на наступний сайт робить точно так само і в наступному. В остаточному підсумку він буде нагадувати людям про Windows Vista, де кожен раз, коли ви хочете встановити пункт адміністратора до поп-видимому. Більшість людей, які не мають ні найменшого уявлення про печиво або правила, швидше за все, трохи боялися приймати куки, так як вони неясно, якщо вони шкідливі, таких як комп’ютерні віруси або шпигунське ПЗ.

Що буде кращим способом досягнення цього?

Краще було б порадити користувачам Інтернету, тільки те, що печиво і як ви можете їх відключити або навіть блокувати їх повністю у вашому браузері. Багато веб-браузерів тепер є режим конфіденційності, де немає печива не буде доданий до машині і послужний список браузер не зберігається. Таким чином, даючи споживачу можливість або погодитися на печиво або немає і ніколи не мати цих розчарувань всю сторінку Відмова від відповідальності, в якому кінцевий користувач повинен або приймати, або не в змозі отримати доступ до сайту.