готується до Microsoft іспит 70-298

Microsoft має ряд іспитів, які зосереджені на конкретних аспектах обчислювальної відповідно. Більшість з цих іспитів були спрямовані на надання або виборні або основні кредити на різні сертифікати, які вона пропонує. Два основних типи сертифікати, які люди зазвичай займаються є MCSE (Microsoft Certified системний інженер) і MCSA (Microsoft Certified System Administrator). Обидва ці сертифікати цілком репутацію в ІТ-індустрії і доступні для ряду платформ, наприклад Microsoft Windows Server 2003 Environment, і аналогічно для навколишнього середовища і т.д. 2000

70-298 іспит проводиться по Проектування системи безпеки для мереж Windows Server 2003. Для фахівців, які працюють в різних компаніях, будь то малий чи великий, приймаючи цей іспит є досить корисним. Цей іспит є основною частиною різних іспитів, які підпадають під сертифікацію MCSE. Кожен сертифікат від Microsoft має певні іспити, пов’язані з ним, і як тільки людина очищає всі ці іспити, він / вона отримує сертифікацію. Після здачі іспиту 70-298, кандидат отримує основні кредити до MCSE по Windows Server 2003 сертифікації. Він / вона також отримує основні кредити для MCSE Безпеки на Windows 2003 сертифікації.

Існує теоретична підготовка до цього іспиту відома під назвою курсу 2830, і є Microsoft Press Автономні Навчання Продукти також доступні. Крім того, для практики, людина може йти в тестах Microsoft Certified практиці різні імена. Є також цілий ряд ресурсів Microsoft в Інтернеті, які зможуть звертатися люди. 70-298 іспит був представлений у грудні 2003 року, і з тих пір він зазнав певних версіях. Microsoft регулярно продовжує оновлення експертизи відповідної інформації на своєму сайті, яка включає в маркуванні моделі, а також інших змін. Можна отримати доступ до цієї оновленої інформації легко.