дешевше, швидше, більш компактним, більш

Коли люди витрачають гроші, вони хочуть отримати те, що означає, що їхні витрати коштувало. Для кожного отримуємо, що зроблено, поміщається стандартна – якщо ваш приятель дійсно є комп’ютер, який робить деякі речі, за певну плату, то у вас є тест – ви хочете щось, звичайно ж добре, бажано краще. Ви хотіли б його не більше ніж на аналогічну ціну, однак в ідеалі не дорого.

Чим більше люди купують продукт, тим більше мотивації для фірм, щоб подивитися, як вони можуть допомогти їй стати краще, і з комп’ютерами це особливо ясно. Чим більше проходить часу, тим вище скачки повинні бути, і більше звинувачень впаде для комп’ютерів, які в даний час, в багатьох галузях осіб, застаріли.

Близько десяти років тому, більшість з нас були б задоволені з комп’ютером, який можна підключити до мережі і дозволить нам отримати розумно. З плином часу передається, воно стало важливим, щоб отримати більше за свої гроші. Широкосмуговий доступ до Інтернету визнається істотним, в ідеалі на високій швидкості, і це просто неможливо дивитися на комп’ютері, який не може передавати відео без буферизації.

На додаток до цього ми хочемо швидкого завантаження, легка модифікація, більш доповнення, а в ідеалі ми хотіли б його у виборі кольорів. Якщо ви купуєте комп’ютер, який менше технічно досконалих, ніж ваш сусід, то ви зробили помилку і свіжою, можливо, доведеться або отримати іншу негайно, або, що ви не робите ту ж помилку в наступний раз. Маючи найбільшу має важливе значення.

Перед кривої або за періоди?

Технологічна інновація може зробити дурнів з усіх нас. Якщо ви занадто повільно, щоб захопити по тренду, ви будете отримувати залишилося позаду, або так ви змусили повірити. Тим не менш, стрибати на підніжку занадто рано може призвести до дорогим і ганебні недоліки – є горища по всьому світу, яка включає частини технології, період “йшов”, а потім пройшло, ніколи не будучи «зараз».

Раннє використання частини технології може окупитися для вас. Коли у вас є шанс, щоб захопити з новою системою в той час як всі навколо ви просто плануєте купити його, то ви, безумовно, може використовувати те, що ви знаєте, і отримати від нього. Є завжди люди перед контуром, які роблять великі гроші, а потім спостерігати, як численні інші намагаються дублювати їх досягнення.

Але кожен шматок комп’ютерного обладнання має вартість. Коли ви купуєте щось, щоб зробити роботу з комп’ютером більш інтуїтивною, швидше або більш вигідним, ви роблять ставку на його успіх. Так що краще сподіваюся, що немає нічого в розвитку, який буде вибивати грунт з-під вас. Якщо є, то ви, можливо, даремно витратили гроші.

Нового комп’ютера покупки, що необхідно враховувати. Ви повинні думати про те, що тепер доступна, що не за горами і те, що вже майже мертвий. Раннє прийняття може бути помилкою, якщо те, що Ви ніколи не прийняття стає річчю хоче кожен. Важливо використовувати здоровий глузд у виборі покупки.