огляд IBM XIV Storage System v3 технічних рішень

Облікових даних IBM Storage є одним з найбільш необхідні облікові дані на земній кулі інженерної Подробности. У IBM Storage унікальні обставини, в сучасну епоху, ІТ-ринок робить розвиток з неймовірною швидкістю.

Зростаюча важливість ІТ-ринку також підвищило можливості працевлаштування для тих ІТ-фахівців, які набувають IBM Місце для зберігання облікових даних для пошуку кращого місця в IBM Storage конкретного місця ІТ. ІТ-спеціалістів весь час підтримувати пошуках чогось піднімаються за допомогою інноваційних спеціалізованих облікових даних як IBM Storage простір повноваження оцінки, яка не тільки інструктує їх з розширеними можливостями і спеціальні джерела і методи конкретного місця, але також приносить їм увагу бізнесу компаній великих ІТ-компаній.

IBM Storage сертифікаційних іспитів

Тест 000-957: IBM XIV Storage програму спеціалізованих рішень v3

Цей професійний показує здатність проектувати засоби XIV відповідно до потреб клієнтів, а також має можливість підключення продуктивності факторів, зрозуміти, як це зробити відповідну статистику, пояснити і продати продукт ідеально встановити реалістичні цілі.

Професіонал може пояснюються переваги на основі сітки зберігання рамках і як вона відрізняється від традиційної структури. Він / вона також може продемонструвати здатність забезпечити належну взаємодію з використанням відповідних джерел та джерел, і знає, як проектувати рамках мереж зберігання правильно налаштувати додаток служить для оптимальної продуктивності.

Продукти, включені в цю оцінку облікові дані: Програма XIV Storage, і загальну інформацію з пов’язаних елементів Tivoli Storage FlashCopy адміністратора, Tivoli Storage Efficiency Center – Standard Version, Tivoli Storage Administrator FastBack і Tivoli Storage ефективності центрів для копіювання, IBM Systems Головна управління зберіганням даних, Кількість і Сан-оператора.

Цей професійний здатний зробити наступне без сторонньої допомоги: забезпечити передпродажну технічну допомогу у продажу XIV; ефективно працювати в гетерогенних середовищах ОС; пояснити розширеними можливостями XIV додатків, виявлення середовищі, в якій XIV є відповідне рішення;

підключити конкурентних переваг XIV від передпродажної технічної точки зору, інформація і просвітництво пов’язаних елементів і функцій, таких як VMware Vcenter плагін, VAAI, Tivoli Storage FlashCopy менеджер SAN Кількість контролерів; інформації конкретних джерел та джерел, і коли використовувати них.

Цей професійний здатний робити наступну допомогу: зрозуміти технічні компоненти кошти і створити план проекту для виконання резервного копіювання та міграції; виконати включення з іншими зберігання і застосування елементів.

Це професіонал зіткнутися з наступними джерела та ресурси: XIV GUI, пробному режимі, а також аналізу (XIV TOP); XIV керівництва, документація та допомогу Redbooks; IBM допомоги процесів XIV засіб дизайну (службу технічної підтримки Techline, АТС, спеціалізована за погодженням) Диск магії; спеціалізована оцінка Доставка; Econfig; TCOnow;! Alinean; PartnerWorld сайту.

іспит мети

• зберігання даних IBM XIV програми загального огляду (16%)
• зберігання даних IBM XIV програму апаратного забезпечення (22%)
• IBM XIV Storage програмне забезпечення (24%)
• XIV програмного забезпечення інтероперабельності (16%)
• Планування установки (9%)
• Продуктивність і можливості (12%)

Система зберігання IBM XIV Програма передбачає комплекс контролю джерел, таких як IBM XIV Storage Management GUI (XIV GUI), IBM XIV-лайн відстежувати інструмент (XIVTop) і XIV інтерфейс командного рядка (XCLI).