портативні WiFi – захистити особисту портативної точки доступу бездротових навіть now_

Ви втомилися мати справу з тривалим кабелі інтернету або USB бездротові аксесуари, які є просто зручними для одного комп’ютера? Не було б чудово, якби був товар, який дозволить вам негайно встановити свій власний бездротові хот-споти незалежно від того, де ви знаходитесь? передбачають використання ваших індивідуальних портативних WiFi який дасть вам термінове підключення до мережі будинку, в снек-барі або на робочому місці. Ну, є такий товар, і це називається переносний WiFi хитре.

Є деякі явні і не дуже ясно, як дзвін переваг володіння таким пристроєм. Першим перевагою є те, що скрізь, де є покриття універсальний телефон, ви також будете мати веб-з’єднання через Wi-Fi гаджет рухливими. Він стає краще, хоча, ви можете розділити своє кіберпростір зв’язку з до 5 іншими гаджетами. Це означає, що ваш мікрокомп’ютер може бути підключений, а також вашого мобільного телефону. Це завжди означає, що друзі, родичі або партнери мають можливість підключитися до мережі на зіставних часу, як ви умови, що ви даєте їм дозволу.

Такі інструменти також покінчити з необхідністю руку і ногу притон з’єднання телефонної лінії. Це те, що багато австралійців скаржаться пов’язано з тим, щоб вони ніколи не ставиться на використання телефону, але це вимога ADSL. За харчування ваших притон з Wi-Fi, ви можете заощадити гроші, використовуючи бездротову інформаційної магістралі замість цього. Якщо вам необхідні послуги телефонної лінії, є багато VoIP-провайдерів, які стягують набагато менше, ніж телекомунікаційних компаній, таких як Telstra.

Ці установки працюють від мережі як ідентичні, що ваш телефон не рухливі; рухливий маршрутизатор поставляється з SIM-карти, вставленої в пристрій. Процес налаштування дуже простий; повністю вибрати пароль маршрутизатор і тип бездротової безпеки WPA2 (стандартно поставляється для додаткового захисту), і ви готові для підключення до мережі інтернет. У майбутньому, ви будете чисто потрібно повернути гаджет, і він буде в межах зв’язок моментів. Розмова про простоту Дійте!

Портативна Wi-Fi стає дуже популярним в Австралії, і ви можете прийти на плани таких компаній, як Internode, Vodafone, Optus і багато іншого. Кожна компанія має щось крапельку різних на пропозицію, тому дуже важливо, щоб порівняти плани, щоб знайти одну підходящу до ваших потреб та бюджету.