хакерів і методи інженерного Socials

Ви знаєте, що це соціальна інженерія? Соціальна інженерія є актом маніпуляції людей робити дії або піддаючи конфіденційної інформації. Це обман або обман, щоб зібрати інформацію, шахрайство, або комп’ютерної системи доступу, де в хакерської ніколи не стикається віч-на-віч з жертвою. Ось деякі з методів соціальної інженерії:

Хакер краде паролі через підбору пароля нагадування жертви питання за допомогою зібраної інформації зі свого профілю в соціальній мережі. Один випадок був, коли хакер рол зміг підібрати пароль і увірвалися в обліковий запис електронної пошти помічника з адміністративних питань з використанням Twitter скидання пароля Google, функцію. Після цього хакер рол був у змозі направити сотні сторінок внутрішніх документів Twitter для різних веб-сайтів, включаючи TechCrunch який опублікував деякі і називають інші. Інший студент коледжу також увірвалися в Yahoo губернатор Сара Пейлін електронної пошти за допомогою питань Yahoo, скидання пароля.

Люди повинні бути обережні у створенні паролів для облікових записів. Вони не повинні розкривати особисту інформацію на послуги, такі як Facebook, Twitter та інших соціальних мереж, тому що це буде легко для хакерів, щоб знати ваші паролі. З інформацією, наявною в соціальних сайтів, це легко зламати і виявити ваші паролі. Це як ви роздавати ваші паролі або запрошувати хакерів, щоб мати доступ на ваш рахунок.

Хакер дружить окремої особи або групи, щоб завоювати їх довіру. І якщо жертви вже довіряєте йому, він зробить жертвою натискати на посилання або вкладення заражений шкідливими програмами, які можуть послабити корпоративні системи. Там немає нічого поганого в тому зустрічаючи нових друзів в Інтернеті, але це дуже небезпечно, тому що ви дійсно не знаю людей, які ви маєте справу з онлайн. Це не рекомендується приймати, прийняти або відкривати посилання і вкладення невідомого джерела. Хакер також претендує на інсайдерську отримати інформацію від співробітників. Якщо люди думають, що ви працюєте в одній компанії, вони будуть довіряти вам багато чого в тому числі інформацію, яка вам потрібна. Це буде великою перевагою з Вашого боку.

Хакер також уособлює ви або ваші друзі, навіть інших людей. Він може вам повідомлення в будь-який час, використовуючи ім’я вашого друга. Він попросить вас про послугу як з’ясування даних зі свого офісу. Так як ви не знаєте, що ви говорите з незнайомцем, а не ваш друг, ви будете давати йому те, що йому потрібно. Після цього, він може працювати з даними, що ви дали йому, і це буде дійсно поставити вас в біді. Хакер також можете зателефонувати будь-якої компанії і стверджують, що він з технічної підтримки. У цій ситуації, він може робити вигляд, що він є частиною технічною підтримкою, допомогти вирішити цю проблему і бути в змозі мати доступ з комп’ютера жертви і запуск зловмисних.

Хакери і методи соціальної інженерії може спустошити ваш бізнес чи особисте життя. Увімкніть підміни і злому ідентифікаторів для приватних повідомлень електронної пошти, соціальних мереж або історію чату, фішинг номерів кредитних карт рахунки та їх паролів і злому веб-сайтів компаній, щоб знищити репутацію. З ростом числа хакерів даний час, це важливо для захисту системи і компанії в той же час. Ви повинні бути досить уважні при роботі з невідомою людиною, тому що вони можуть обдурити або маніпулювати вами. Пам’ятайте, що єдина мета хакерів і методи соціальної інженерії полягає у використанні людських слабкостей, щоб отримати особисту вигоду.

Хакери використовують соціальну інженерію, щоб обдурити людей і показують паролі або інформацію, які послаблять безпеку особи, групи або компанії. Соціальна інженерія дійсно спирається на людські слабкості, ніж слабкість комп’ютерної системи (обладнання, програмне забезпечення, проектування мереж тощо) сам. Якщо ви стали жертвою хакерів і ваш комп’ютер заражений, турбуватися не більше. Techie зараз може дати рішення вашої проблеми. Зв’яжіться з нами і ми видалимо інфекцій вашого комп’ютера. Techie Тепер буде працювати на вашому комп’ютері відразу ж.