широкосмугового інтернет-відео запалюється великого вибуху

Сан – Дієго, Каліфорнія – 23 лютий 2006 – Інтернет-бум на відео. Це вже не просто тенденція. Деякі медіа-технологій вчені мужі навіть охрестили його “онлайн відео Великого вибуху.”

Все почалося з дебюту Apple, завантаження відео через свій сервіс ITunes і впровадження відео Ipod в кінці 2005 року. У наступні місяці, основні гравці Інтернету, як Google, Yahoo!, Apple і AOL всі були або введені або посилені відео послуги і вдарив угод з вмістом таких гігантів, як Дісней, ABC, CBS і NBC.

У той час як відео було онлайн на деякий час вона тільки зараз досяг вищої точки. Як тільки на території новинних організацій, сайти для дорослих і, зовсім недавно, особисті блоги, він швидко стає вибір каналу для передачі розваги і бізнес-інформації.

широкосмуговий швидко поширюється

Завдяки швидкому широке поширення широкосмугового інтернету на рівні споживача, компанії намагаються знайти способи доставки відео-контенту з використанням різних моделей, включаючи доходи підписку, платити за скачування, традиційної реклами, побудови відносин та інтеграції з іншими монетизувати послуги, як в Google AdSense.

Навіть малі підприємства є стрибки в бійку.

“Технологія стала настільки доступною і простою у використанні, дійсно кожен може брати участь”, говорить Майк Кенигс, один з творців інтернету Infomercial Toolkit, як-би керівництво для малого бізнесу.

“Вперше коли-небудь будь-яка онлайн власник бізнесу – навіть найменші інформаційні продукти маркетолога – можна використовувати відео, щоб представити свою продукцію або послуги стає ключовим повідомленнями правильну стратегію.».

Інтернет рекламні ролики?

Кенігса і діловий партнер Rocket Helstrom повернувся до телевізора рекламний ролик промисловості для успішною моделлю повідомленні. Вони опитали кілька провідних виробників, переганяли їх формули і адаптували їх до Інтернету.

“Прямої відповіді рекламний ролик є кращим архетипом для інтернет-маркетингу відео-набагато більше, ніж бренд комерційних оголошень”, говорить Helstrom.

“Web, можливо, найефективніший пряму відповідь продажів середніх небудь створених. Що протягом багатьох років працював на телебаченні в даний час працює в Інтернеті. Тепер, бізнес може використовувати можливості рекламного ролика, щоб представити свій продукт в Інтернеті менш ніж за $ 1000. ”

Скоро на будь-який екран поруч з вами

Лінії між каналами розмиваються, а також. Ми бачимо його зараз з інтернет-завантаження основного часу вчорашнього ТВ “Залишитися в живих” і “Відчайдушні домогосподарки” епізодів.

Незабаром споживачі будуть доступу до всіх форм веб-відео-розваги, новини та рекламні ролики-через всі наявні у них екранами, чи є вони у своїх віталень, домашніх офісів або на вулиці.

Раннє прийняття підприємства будуть готові поширювати свої рекламні ролики не тільки для комп’ютерів, але на будь-який екран їх цільового ринку вибирає, від телевізорів домашні розваги на дисплеях мобільних телефонів.