що робити, якщо ви стали жертвою крадіжки особистих даних

Якщо ви, Aore як і більшість людей, ви наполегливо працювати, щоб побудувати свої активи і підтримувати хороший кредит в очах кредиторів. Не з власної вини, однак, ваш труд може бути підірвана через крадіжки особистих даних. Маючи свій особу викраденого може завдати шкоди вашому житті. Якщо ваш номер соціального страхування буде зламана, злодії можуть набереш тисяч доларів за кредитними картками ви одягаєте, АОТ навіть знаю, що ви є. Ваш кредитний рейтинг може бути зруйнована до точки, де вона, AOS неможливо для вас, щоб отримати будь-який вид кредиту. У гіршому випадку, злодіїв може отримати водій, AOS ліцензій на ваше ім’я і видавати себе за вас у злочинний спосіб життя. Ордер може бути виданий для вас за злочини, вчинені чужий на ваше ім’я.

Існують десятки способів, що злочинці можуть отримати доступ до вашої особистої та фінансової інформації. Наприклад, вони можуть вкрасти гаманець або гаманець, гвинтівку через вашу пошту для кредитних заявок, злому облікових записів в Інтернеті або на хабарі співробітникам компанії, які мають доступ до вашої фінансової документації та крадіжки особистих даних Захист Захист від крадіжки вимагає постійної пильності. Є кроки, які можна зробити для мінімізації або запобігання крадіжки, деякі з областей, можливість для злодіїв (наприклад, подрібнення додатки кредитних карт і з використанням комп’ютерних брандмауери), але є деякі вразливості ви просто можете, АОТ ID запобігання крадіжки. Для тих речей, раннє виявлення є єдиним способом, щоб мінімізувати збиток.

Трьох основних кредитних установ звітності, TransUnion, Experian і Equifax, все це забезпечує один безкоштовний кредитний звіт на рік для споживачів. Огляд цих кредитних звітів є одним із способів ідентифікації шахрайських операцій. На жаль, перевірити ваш кредитний звіт раз на рік недостатньо для запобігання шкоди від крадіжки. Ваш кредитний рейтинг може впасти швидко, як тільки ваша особистість була скомпрометована. Ви повинні знати, що, AOS на вашій кредитній на регулярній основі, щоб перешкодити крадіжки особистих даних з самого початку.

ID TheftSmart від Comodo пропонує Ідентичність попередження крадіжок і реставраційні. Крім забезпечення доступу до ваш рахунок кредиту та кредитний звіт, ID TheftSmart стежить за вашої кредитної постійно і попереджає вас питання, перш ніж у них є шанс пошкодити ваш кредитний рейтинг. Крім того, вони забезпечують електронною поштою попередження про потенційно шахрайської діяльності так що ви можете зупинити його на своєму шляху. Ви не повинні боятися за вашу кредитного рейтингу чи ваше добре ім’я, коли Ви реєструєтеся в програмі ID TheftSmart.

Якщо ви стали жертвою крадіжки ID, ID TheftSmart дозволяє легко виправити цю проблему. Команда ліцензованих дослідників негайно ставить шахрайства оповіщення на ваш кредитний щоб запобігти подальшому пошкодження. Потім вони прочесати Вашої особистої та фінансової звітності з метою виявлення будь-яких підозрілих дій і роботи з відповідними органами для відновлення належного кредитний рейтинг і хорошу репутацію. Оговтавшись від крадіжки особистих даних на свій розсуд може зайняти сотні годин свого особистого часу. Якщо ви є членом ID TheftSmart, однак, велика частина роботи буде зроблено за вас. Ні часу, ні ваших вашої кредитної не повинен страждати від когось ще, AOS погані вчинки, коли ви захистите себе з ID TheftSmart.