як підключити супутниковий Інтернет на кілька комп’ютерів

Що таке супутниковий інтернет, ви питаєте?
Ну, в принципі його висока швидкість широкосмугового доступу в Інтернет забезпечується за допомогою супутників. Дана послуга надається для користувачів по всьому світу через низькій навколоземній орбіті (НГО). Є кілька видів супутникових систем з широким спектром можливостей і технічних обмежень, які можуть впливати на їх ефективність і корисність.

В якості практичного застосування, ви можете отримати доступ до Інтернету у відсутності кабельного телебачення, або DSL-служби за допомогою супутникового Інтернету. Крім того, якщо ви є сільським користувач інтернету, бажаючих отримати доступ до широкосмугового зв’язку, це не ідеальне рішення для Вас, так як супутниковий інтернет ні використовує телефонні лінії, ні кабелів, але супутникові тарілки, як випливає з назви, для завантаження і скачування даних комунікацій. Швидкість завантаження інформації ледь одну десяту швидкості завантаження який знаходиться в 500 Kbps. Супутникові системи, як кажуть, принаймні в 10 разів швидше, ніж традиційні комутованого модемного з’єднання.

Як налаштувати підключення до Інтернету через супутник:
Поширений метод створення сільських широкосмугове підключення до Інтернету через супутник. Це вважається хорошим варіантом для тих, хто хоче їсти кілька комп’ютерів з доступом до Інтернету. Ці системи мають супутникову антену яка пов’язана з приймачем через кабель Ethernet. Ви можете пов’язати ваш настільний комп’ютер до ресивера безпосередньо. Ви також можете використовувати економічний, легко доступні апаратні засоби та мережі декількох комп’ютерів до супутникової системи Інтернет для приватних осіб і кілька одночасних використання Інтернету. Для цього вам знадобиться мережевий кабель і широкосмугового маршрутизатора.

1. знайдіть порт Ethernet вихід:
По-перше, взяти хороший погляд на ваші супутникової системи Інтернету та його приймача. Знайдіть своє вихідне гніздо Ethernet яким буде підключатися до WAN порту маршрутизатора. Ваш супутниковий приймач, як правило, поміщаються в безпечній частині вашого будинку або офісу поруч з електричного зв’язку.

2. Маршрутизатор посиланням і кабель:
Виберіть з провідний або бездротової широкосмуговий маршрутизатор. Додайте до нього мережевий кабель і помістити колишнього в місці, де ви можете забезпечити адекватну радіосигналу, щоб досягти комп’ютерів, особливо якщо ви використовуєте бездротовий маршрутизатор. Візьміть один кінець мережевого кабелю і підключити його до вихідного порту приймача супутникового телебачення та Інтернету вставте інший кінець цього кабелю в WAN порту широкосмугового маршрутизатора.

При використанні бездротового маршрутизатора, сигнал може передаватися на кілька комп’ютерів з бездротовим зв’язком. Якщо ваш комп’ютер не має можливості бездротової, необхідне обладнання, як правило, можна придбати, щоб дати йому можливість бездротового.

кілька корисних порад:

* Помістіть всі бездротові маршрутизатори недалеко від центру вашого будинку або офісу. Це тому, що ви можете отримати максимальну силу сигналу тут, який може бути слабким в інших частинах приміщення, залежно від відстані між ним і комп’ютером-одержувачем.

* Як правило, один маршрутизатор достатньо, хоча ви можете мати більше одного маршрутизатора, якщо у вас дуже великий торгового підприємства або якщо ви живете у великому будинку.

* Існують потенційні загрози безпеки при використанні бездротового маршрутизатора, так що це найкраще, що ви обізнані про них і приймати адекватні заходи для боротьби з ними.