Cisco CCNP іспит BCMSN многоадресной підручник і ПФР перевірки

Многоадресной розсилки є актуальною темою на вашому BCMSN, CCNP, CCIE та іспитів, а також може бути дуже заплутаним, коли ви вперше почати вивчати його. Многоадресной розсилки використовує поняття, які на відміну від усього ви зіткнулися в маршрутизації протоколу дослідження, а це може кинути вас в першу чергу. Я кажу з досвіду, що груповий, як і будь-який інший технології Cisco – дізнаєтеся основи, освоїти основи, а потім побудувати свої навички на цьому фундаменті.

Одним з таких є фундаментальним ПФР перевірити, чи зворотна перевірка шлях пересилання.

Фундаментальна відмінність між одноадресна і під LGPL є те, що одноадресна направляється, відправивши його до призначення, в той час як многоадресного направляється, відправивши його подалі від його джерела.

“У бік призначення” і “від свого джерела” звучить як одне і те ж, але це не так. Одноадресних збирається дотримуватися єдиного шляху від джерела до одержувача. Єдиним чинником, маршрутизатори піклуються про те, адреси призначення IP – IP-адреса джерела не є фактором.

Груповий маршрутизації, призначення IP-адреси многоадресной групи. Це робота многоадресного маршрутизатора, щоб вирішити, який шлях приведе назад до джерела (вгору за течією) і які шляхи є нижче за течією від джерела. Зворотний шлях пересилання відноситься до поведінки маршрутизатора відправки широкомовних пакетів від джерела, а не до конкретного місця призначення.

Перевірити ПФР виконується для будь-якого входить многоадресного пакета. Многоадресной маршрутизатор перевіряє інтерфейс, що пакет прибув. Якщо пакет приходить на вихідний інтерфейс – тобто, інтерфейс знаходиться на зворотному шляху, який веде назад до джерела – пакет проходить перевірку і буде спрямований. Якщо пакет приходить на будь-який інший інтерфейс, пакет відкидається.

Перевірити ПФР служить для перевірки цілісності вашої групової мережі, а також служить нагадуванням про те, що основні операції під LGPL є суттєво іншим, ніж одноадресна!