T1 з’єднання ідеї та тенденції

Якщо ви замислюєтеся про те, T1 з’єднання, це гарна ідея, щоб побачити T1 цінами. Це дуже важливо, тому що ви не хочете переплачувати за те, що у вас вже є. Це гарна ідея, щоб розібратися у всіх різних цін T1, так що ви не переплачуєте за погане з’єднання.

Якщо це так, то ви повинні тримати очі відкритими для всіх T1 з’єднання, які доступні для вас. Майте на увазі, коли шукає добрі зв’язки T1, що пропускна здатність дуже важливий фактор.

Це добре, щоб знати, що, як трафік продовжує зростати в результаті вимоги до смуги пропускання додатків, таких як відео за запитом та графічних додатків важкою ціною пропускна здатність буде продовжувати падати.

В даний час, ви можете насолоджуватися T1 і удачі знаходження хорошою ціною T1. Пам’ятайте, що телекомунікаційні договори можуть бути так само, як і шлюб, як ви всі повинні знати, що є хороші і погані шлюби. Коли ви входите в телекомунікаційній контракт з постачальником T1 для розумної кількості пропускної здатності чи голосові послуги вам доведеться укласти довгостроковий контракт.

Також добре знати, що контракти на телекомунікаційні T1 і T1 діапазоні від одного до трьох років. Якщо є щось, просто трохи довше, ніж трирічний контракт тільки бачив у великих додатків, як OC3 і OC12 здебільшого. У той час як термін дії договору не буде проблемою, якщо у вас є хороший постачальник, контракт може виявитися надзвичайно обтяжливим з неправильним постачальника.
Схожі до телекомунікаційних послуг, T1 ціни знижувалися протягом останніх кількох років.

Кількість компаній, що пропонують сервіс вибухнула останнім часом. З більше конкуренції на ринку постачальників служби повинні знижувати ціни, щоб залучити клієнтів і утримують їх від звернення до конкурентів.

Крім того, постачальники послуг відчайдушно намагається зберегти поля, але ще більш запеклим продовжувати додавати клієнтів.
М’які економіки і крах фондового ринку також сприяли зниженню цін у T1. Оскільки піку ринку в не так давно, кілька компаній вийшли з бізнесу і більше не потребує ремонту.

Таким чином, існує менша пиріг доступні і є багато операторів зв’язку, намагаючись отримати свою частку.
Одна гарна річ зробити, це запропонувати використовувати брокера, щоб вас через ваші варіанти і показати вам, постачальниками і послуг. Пам’ятайте, що T1 виборі постачальника буде вашим партнером протягом досить довгого часу, тому з обережністю у своєму рішенні. Гірша частина буття з поганою постачальник є те, що це вплине на ваш бізнес.

Пропущених дзвінків або підключення до інтернету, яка йде вниз може мати катастрофічні наслідки для бізнесу. При покупці T1 постачальника ви повинні запропонувати використовувати брокера і просять направлення від поточних клієнтів, щоб дати вам вказівку, що ви можете очікувати.

Брокера або незалежного агента може допомогти зменшити час, необхідний вам, щоб навколо магазину для T1 постачальника, задаючи вам питання раз і пошук через декількох провайдерів, щоб отримати послугу, яка підходить саме вам.

Агент допомагає триматися подалі від зсуву Ви отримаєте при розмові з одним постачальником в якості агента буде виплачуватися незалежно від того, які послуги ви вибираєте.