Є елементи управління ActiveX безпечним

На самому початку розуміння зв’язку між елементи керування ActiveX і очищення реєстру, давайте спробуємо зрозуміти, що ActiveX насправді і як він призначений для допомоги в управлінні комп’ютером. Всупереч думці багатьох любителів комп’ютерів, ActiveX не є мовою програмування, але набір правил, які визначають, як програми працюють на вікнах. Зауважте, ми сказали “Програми” не “програми». Це тому, що всі програми, які працюють на операційній системі Windows, називають “Програми”. Можливо, ви зіткнетеся з деякими веб-сайтів, які необхідно буде завантажити елементи керування ActiveX для того, щоб деякі з їх завантажуваних програм для запуску. Завантаження цих елементів управління вводить їх у реєстрі системи. Після періоду, система насправді не потрібні ці елементи управління, але вони там займають простір і сповільнюючи роботу системи. Ці елементи управління повинні бути прибрані з реєстру і ось де Registry Cleaner приходить дюйма

як елементи керування ActiveX працює?

Це не так просто, як може здатися, проте, давайте прагнути пояснити. Коли браузер завантажує веб-сторінку, яка має вбудований ActiveX компонентів, браузер використовує ‘CLASSID “інформацію про заяву веб-сторінки« об’єкт », щоб встановити, чи є контроль вже присутній у вашій системі. Якщо ні, то браузер використовує інформацію ‘CODEBASE’, щоб завантажити контроль і встановити його. Як тільки ви закінчите з завантаженням він дасть притулок в системному реєстрі. Це насправді не потрібен тут, але там все те ж саме. Завантаження Free Registry Cleaner для очищення реєстру є одним із способів вирішити цю проблему засмічення копію реєстру з небажаними елементами управління.

так наскільки безпечні елементів управління ActiveX

Багато програмістів почали вкладення ActiveX компоненти в своїх програмах і веб-сторінок. Слід пам’ятати, що елементи керування ActiveX, які здатні зробити нічого нормального програми на Visual Basic може. Іншими словами, вони можуть бути посилання на деякі програми, але може бути шкідливим програмним забезпеченням. Очищення реєстру допоможе видалити установку з реєстру. Тому що ти ніколи не знаєш, що управління ActiveX був запрограмований.

Microsoft допомагає з заходами безпеки

Microsoft надала деякі заходи безпеки, щоб певні елементи управління ActiveX. Це досягається за допомогою схеми підпису. Дизайнери елементів управління ActiveX цифрового підпису ActiveX елементів управління, автор. При зверненні користувача до веб-сторінці, який використовує цю конкретного елемента управління, браузер користувача може перевірити людину, яка його підписав написав управління. Навіть у цьому випадку, краще всього використовувати реєстр екологічно чистих, час від часу, щоб забезпечити безпеку і ефективність роботи вашого комп’ютера.