Вимірювання ризиків крадіжки особистих даних з Balanced Scorecard

Залежно від джерела слухаєш кількість випадків крадіжки особистих даних діапазону на 100 мільйонів до більш ніж 300 млн щороку … і проблема мабуть зростає. Тепер, попереднє речення наповнений відбіркових, невизначеності та obfuscations. Тобто частина проблеми. Ніхто точно не знає, як визначити глибину проблеми. Нам потрібна система показників крадіжки особистих даних. Ми, як суспільство знає, що це відбувається, і ми знаємо, що це проблема. (Середня крадіжки особистих даних стоїть між людиною $ 180.00 і $ 5,000.00 … але знову ж таки, ми не знаємо!). Одна з основних труднощів у визначенні серйозності проблеми є те, що значна кількість, деякі експерти кажуть, навіть більшість, крадіжки особистих даних не повідомляється.

Що необхідно, крадіжки особистих даних контрзаходи методологію, яка забезпечує надійну, об’єктивного, неупередженого і раціонального KPI (ключових показників ефективності) до того, що може бути дуже емоцій Ладена питання. Це “Метрики крадіжки особистих даних” було б емпірично точні вимірювання не тільки витрати, пов’язані з крадіжки особистих даних, але і кількість і тип жертви і, можливо, кількість і типи злочинців. Метрики крадіжки особистих даних буде обчислення загроз людини, уразливість і забезпечити засоби, щоб протидіяти цим початку розгляду тих областей ризику. Було б також, сподіваюся, надавати владі засоби та методології, щоб розшукати осіб, які вчинили злочин і обмежити їх діяльність. Як тільки KPI визначається це дозволить управлінню ризиками. Іншими словами, поки ми не знаємо проблеми, і, в цьому випадку, ступінь його, це неможливо знайти ефективне і комплексне рішення.

Важливо відзначити також, що будь-яке точне Метрики крадіжки особистих даних буде мати в якості своєї основної KPI вимірювання ризиків, а не невизначеності. Можна уникнути, невизначеність не може. Це важлива відмінність в КПІ, тому що це підкреслює областях, які можна активно вирішувати. Після зони ризику або уразливості відомі вони можуть бути кількісно і контрзаходи можуть бути розроблені для їх вирішення. Вирішення цих областей уразливості може бути визначена кількісно в KPI. Що не може бути виміряна є невідомим, передбачуваний або гіпотетичними. Команда може стати настільки одержимі “що якщо”, що вони нехтують первинної завданню, боротьба з фактичними і реальні загрози. Таким чином, життєво важливо, щоб центральна передумова KPI справу з реальними, не уявляв собі, ризик.

Оскільки економіка стає все більш цифровий, випадки крадіжки особистих даних шкідливо буде продовжувати рости і ставати більш статистично виміряти. Як уразливості людей і корпорацій росте, також повинні можливість управляти ризиками. Тільки створення реальних, вимірюваних емпіричних Identity Theft Оцінка карт, які можуть бути використані в якості основи працездатною крадіжки особистих даних Метрики вимірних KPI за своєю суттю, ми можемо сподіватися впоратися з проблемою крадіжки особистих даних в життєздатному і ефективним чином.