Значення захищаючи ваш ПК від інфекцій і спаму

В даний час в Інтернеті є мінним полем шкідливого коду прагнучи пошкодити або навіть знищити ваш комп’ютер. Хакери хочуть мати доступ на ваш комп’ютер як для задоволення і прибутку. Ви повинні бути сумлінним з вашими можливостями, щоб розкрити, а потім захистити ваші цінні дані комп’ютера.

Усвідомлення того, що хакери намагаються знайти, які двері вони використовують, щоб проникнути в комп’ютер і які програми можуть бути знайдені, які можуть допомогти вам у захисних вашого комп’ютера від будь-якого незаконного в’їзду пропонує вам більше задоволення і охоронців ваших цінних даних.

Існує три основних види загроз до комп’ютера, що потрібно, щоб стати стривожений. Перший віруси. Сенс ПК вірус аа шматок програми або програми, які завантажуються і запускаються на комп’ютері без вашого відома. Вони можуть прикріплятися до інших програм на вашому комп’ютері. Деякі з них також можуть копіювати в аа велику швидкість і в свою чергу, руйнують велику пам’яті вашого комп’ютера. У кінцевому підсумку це може призвести до того, що система перестане працювати. Ви отримуєте Віруси найчастіше по електронній пошті або завантаження програм і файлів. Один з методів приходить у форму. Виконуваних файлів. Якщо вам пощастило отримати. Exe файл, який ви не повинні ні в якому разі не відкривайте його, якщо вони не були перевірені і затверджені як нешкідливої ​​вашою програмою захисту від вірусів.

Віруси можуть прийти у ваш ПК в багатьох інших формах. Ти повинен бути обережним з флеш-файли, фільми, mp3 і в багатьох випадках. JPEG файлів. Це хороший стимул, щоб мати антивірусне програмне забезпечення встановлено у ваш комп’ютер. Такі організації, як Нортон, McAfee (McAfee.com), Trend Micro, які роблять PC-cilliin (trendmicro.com) і Grisoft (grisoft.com) серед деяких інші роблять величезну продуктів захисту від вірусів. Grisoft AVG зробити Pro, який є компетентним шматок антивірусне програмне забезпечення. У них є окремі видання, який може вільно використовувати і досить добре.

Наступного ж частина програмного забезпечення, яка необхідна для захисту вашого комп’ютера брандмауера. Брандмауер використовується для блокування несанкціонованого доступу до ПК або мережі. Він може блокувати підозрілі дані від одержання на свій комп’ютер і зупинити незаконну програм за межами вашого комп’ютера від прийняття даних з вашого ПК.

Подумайте про брандмауер як швейцар, чия професія це, щоб відкрити величезний замкненими дверима. Коли швейцар знає, хто стукає в двері або оголошення або тому що він знає людину, він буде дозволяти їм дюйма з брандмауером, вона розблокована тільки з вашого дозволу дозволяє дані, які будуть передані або отримані. Він дізнається, через деякий час, якій довірено, а хто ні.

Брандмауер поставляється в комплекті з Microsoft Windows XP (Microsoft.com). Але для того, щоб захистити ваш комп’ютер, ви повинні включити його. Інші рішення Symantec, Нортон Personal Firewall який ви можете купити окремо або в комплекті з Нортон Security Suite (symantec.com). McAfee (McAfee.com) також має ефективний брандмауер, а також безкоштовну версію Zone Labs міжмережевий екран, званий Zone Alarm (zonelabs.com).

Нарешті, ви повинні мати добрі шпигунське програмне забезпечення для захисту від хакерів або компаній з зондування, щоб знайти інформацію про вас через підключення до Інтернету. Як правило, використовуються на підприємствах для маркетингових цілей. Безкоштовні програми Spyware, який широко використовується в Spybot Search & Destroy (захищений networking.org) або (lavasoft.com) від Lavasoft безкоштовної версії Ad-курсі шпигунські програми. Spy Sweeper від Webroot (webroot.com) є чудовим вибором і не варто дуже багато. Spy Sweeper отримав багато топ відгуки від журналів PC.