Нова стаття SEO програма потрапляє на ринок, магії Submitter статті тільки з 29.06.09 – ось те, що ви можете розраховувати на цього програмного забезпечення

Значно очікуваний випуск Магія Відправник Стаття Олександра Krulik є зрештою, таким, які функції ця програма похвалитися, і як вона допомогти мені, щоб направити цільовий трафік на мій сайт? Я чую тебе плакати. Крім того скільки це коштує? Ну ви будете раді почути, що розробник не піднявся на підніжку просування статті та припаркував його нова ціна програмного забезпечення в якийсь абсурдною ціною, як більшість інших розробників випускає цей тип настільного програми, здається, роблять, програми складає всього $ 55. То один з платежів, а не щомісячну плату як багато готівкових захоплення людей програмного забезпечення маркетингу там люблять вразила нас позбавили одного власника веб-сайту з людиною.

Магія Відправник Стаття є надзвичайно потужним, і досить відверто вона вибухає все, що я коли-небудь стикався з картки. Ця програма буде представляти статті вище семисот каталогах статті після натискання кнопки! Можливості для створення зворотних посилань швидко і дешево величезний з цим програмним забезпеченням. Ви можете на додаток додати свої власні блоги і сайти, статті приладова панель з передавальним або видалити будь-які сайти, наявними в архіві, що ви не обираєте для відправки повідомлень в.

Херес слова, які ви так довго шукали для, Магія Відправник Стаття дозволяє спина теги! так що кожен надання вашій статті, що відправляється унікальна, мені пощастило стати бета-тестером для цього дивного нового програмного забезпечення, і я можу повідомити вам з враженням, яке я спостерігав за чотири сотні моїх ексклюзивний контент розвернувся статті були розіслані до каталогів у строки близько трьох хвилин. Мій рейтинг сторінки подорожчав на один з двадцяти чотирьох годин.
На руці ще багато особливостей, що всі статті маркетологів, будь то початківець або професіонал буде закоханий в цю програму. такі як використання спінових теги в області ресурсів статті, це означає, що ви можете рекламувати численні ключові слова по кожній статті, навіть якщо блог дозволяє тільки одну зворотну за статтю (деякі погоджуються трьох)

Для людей, серед вас, хто ще не бачив статтю Олександра переписування чарівний інструмент Стаття Rewriter вас є відкриття захопити обидві програми спільно за рекордну суму $ 70 статті переписувачем це програма, яка дозволяє вам повністю змінити або додати спинив в статті просто за допомогою миші кнопку, він має вбудований в архіві 30 000 синонімів і, виділивши слово, а потім вибравши Місце синонімів синонім вікна, статті можна прясти. Ви можете задати ряд оригінальних унікальних статей, які ви хотіли б, щоб програмне забезпечення для створення з вашої виділяються статті, і він буде відправляти їх у вигляді текстових файлів в папку за вашим вибором. це програмне забезпечення врятував мене годин.

Обидва Доступно за посиланням внизу.