Що таке мережевий плюс сертифікація

Сертифікації забезпечується CompTIA для досвідчених ІТ-фахівців. Це вимагає, щоб особи, яка претендує на цю сертифікацію повинні мати як мінімум за дев’ять місяців досвіду в галузі підтримки та адміністрування мережі.
Network + сертифікація є сертифікацію початкового рівня, який надає базовий кроком на шляху до сертифікатами в цій області, який включає Microsoft MCSE і ЦВЗ від Ради ЄС. Хоча немає ніякого зумовленого вимоги для цієї мережі сертифікації все ж настійно рекомендується CompTIA, що заявник повинен володіти + сертифікація. В даний час в кожному секторі Комп’ютерна обробка використовується замість ручної праці. Таким чином, це означає, що зв’язок між різними процесами мають першорядне використання, що означає необхідність мереж. Значить, з такої сертифікації може допомогти вам залишатися високим попитом практично у всіх секторах.

Мета N10-004is для того, щоб кандидат має можливість і необхідні навички, щоб впоратися з будь роду проблем з мережею, будь то установка, усунення неполадок, або настройка базової інфраструктури мережі. Вона також гарантує, що людина дійсно є тверде знання про основні принципи проектування. На щастя, на відміну від різних інших сертифікатів потрібно, щоб претендувати тільки одного іспиту. Випробування прийнято близько 90 хв проміжок часу. Вам буде надано з 100 питань множинного вибору, які, як правило, пов’язані з основними фундаментальними основами і додатками суб’єкта. Вартість іспиту становить близько $ 240 USD з мінімальним відсікання рахунком 720 з 900. Тест доступний 4 Міжнародний саме мовами: англійською, німецькою, японською та корейською, від вас може вибрати будь-який. Тим не менш, настійно рекомендується мати як мінімум дев’ять місяців практичного досвіду в цій галузі і + сертифікація з вами, щоб з’явитися до іспитів.

Основна мета Network + сертифікація є забезпечення роботодавців, що людина не обов’язково повинен бути навчений, перш ніж наймати і що він / вона може легко справлятися з важкими проблемами мережі. Це допоможе вам отримати перше перевагу в цьому величезному конкурентному світі. Щоб очистити цей тест найбільш фундаментальні, що потрібно, що ви повинні бути ретельно з основами мереж. Відточувати свої навички існують різні онлайн тести доступні, а також навчальні матеріали керівництв