анонімного перегляду і труднощі HTTP

HTTP є в основному методів, за допомогою яких ваш браузер спілкується з будь-якого веб-сайту та обміну інформацією, але є багато проблем, у протоколі, який обмежує анонімності, як той факт, що вона існує на TCP порт 80.

Порт 80 став стандартним портом TCP у використанні і майже кожен веб-сервер буде перерахувати, що порт, за винятком безпеки, такі як SSL, але як правило більшість підключення через TCP порт 80. Міжмережеві екрани, як правило, дозволяють всім TCP80 зв’язку в якості першого правила. Сам протокол текстовий ASCII, якщо бути точним, що означає, що всі зв’язки повинні бути доступні для читання це означає відсутність перекладу, розшифрування або декодування. Це досить погані легко слідувати слід HTTP і якщо ви ігноруєте всі GET запитів / відповідей ви можете дуже багато прочитати інше, що погано, коли нам кажуть, щоб захистити і бути безпечним, з нашої особистої інформації.

HTTP розглядає кожен запит і відповідь, як окремих питань і відповідей це означає, що вона не може слідувати довгий або витягнути складні розмови. Навіть тоді, коли приходить повідомлення з того ж місця HTTP розглядатиме інформацію як зовсім окрема річ. HTTP також страждає гострої нестачі безпеки і не аутентифікації користувачів. За допомогою куки HTTP може обходити деякі проблеми аутентифікації, підтримуючи стан з’єднання між розірвати і клієнт не може бути також протоколи, такі як NTLM і певні форми і послуг, таких як паспорти Microsoft.

Протокол HTTP не була написана з урахуванням вимог безпеки і не повинна розглядатися погано, тому що doesnâ € ™ т функції безпеки, він був розроблений для швидкого обміну інформацією в простій формі вона робить це робочі місця дуже добре інакше це буде не вижив на швидкість інтернету розширюється і розвивається.

Очевидно HTTP не може бути анонімною так як він призначений для обміну паролі, імена користувачів і ідентичності так само, як всю інформацію він передає, і він не може захистити вашу інформацію або ідентичність, навіть якщо HTTP всього в декількох кварталах Ваш IP адреса, це не справді досягнення будь анонімності.