використанням BPM щоб зберегти свій бізнес безпечним

Ви повинні були б жити під скелею, щоб не знати про WikiLeaks скандал, що відбувається прямо зараз. У мене інший погляд на все питання. Я не думаю, що скандал, як великі угоди, як ЗМІ робить це, щоб бути. Звичайно, деякі урядовці збираються отримати свої почуття боляче, але вплив на національну безпеку буде мінімальним. Правда події, як скандал WikiLeaks змусити компанії переглянути свої протоколи безпеки і що це хороша річ.

Ви можете не усвідомлювати цього, але є сильний зв’язок між BPM (Business Process Management) і безпеки, тому є більше увагу, як після таких подій, як це відбувається. Ви можете знайти безліч різних компаній, там пропонують BPM послуг, включаючи впорядкування вашого бізнесу та операцій з даними і зробити ваші дані більш доступними.

Одна компанія, яка приймає BPM послуг крок вперед є Sekimia. Вони зосереджені не тільки на тому, ваш бізнес працює так гладко, як можливо, але і зберегти всі ваші дані і комерційної таємниці в безпеці. Sekimia допомагає підприємствам дізнатися, як BPM може допомогти їм оптимізувати свої операції з даними, а також захищає їх дані від людей, які намагатимуться красти і зловживати нею. Це відрізняється від звичайного підходу, що BPM компанії приймають свої послуги.
Ви дійсно не багато чуємо про взаємозв’язок між BPM і безпеки, які занадто погано. Занадто багато BPM компанії не націлені на такі питання, як віруси та інші атаки на сервери, план для відновлення даних у разі збою сервера або показати вам, як захистити ваші дані від людей, які не повинні мати доступ до нього, як зовні, так і всередині вашої організації. Вони вважають, що ці питання, що ви повинні мати когось ще адресу, можете залишити свій бізнес в поганому становищі.

Sekimia не прийняти цей підхід, тому що на відміну від інших компаній BPM, їх основну увагу не просто автоматизації всіх ваших даних і систем з певними типами програмного забезпечення. Вони знають, що такий підхід, якщо не в поєднанні з міркуваннями безпеки, буде насправді зробити вашу компанію більш імовірно, постраждають від крадіжки даних і інших питань, які можуть призвести до втрати важливої ​​інформації. Sekimia робить кроки, щоб переконатися, що ваша платформа BPM є створення інформаційної безпеки та безперервності бізнесу політику на твердій землі.

Ви не можете взяти безпеки вашого платформу BPM як належне, і припустимо, що ваші дані в безпеці, тому що є багато речей, які можуть піти не так. Якщо ви працюєте з Sekimia, вони допоможуть вам отримати ваш бізнес так гладко й ефективно, наскільки це можливо, а також навчить вас, як захистити ваші дані і іншу інформацію. Скандал WikiLeaks дійсно може бути корисно, якщо компанії можуть дізнатися від нього і використовувати його, щоб по-новому поглянути на їх безпеки бізнесу та їх BPM практики.