зміні провайдера широкосмугового

Для мільйонів користувачів широкосмугового доступу, які можуть спокуситися більш вигідну угоду від іншого провайдера, страх завжди було, що того, щоб застрягти в «Інтернет-менш Лімбо», очікуючи, поки їх нова послуга не включена.

На щастя, зміни в способі перемикається відбуватися різко поліпшило ситуацію.

14 лютого 2007, Ofcom представив кодекс поведінки для переміщення між провайдерами широкосмугового сервісу під назвою Кодекс поведінки MAC.

Якщо вони хочуть перейти, широкосмугові клієнти потребують міграції код авторизації (MAC). Міграція коду авторизації є 17 по 19-значний унікальний код ідентифікатора, що складається з букв і цифр.

ГДК зазвичай починаються з “BBIP”, “ФАІП”, “BBDs” або “BBDP”, і складається з 4-х букв, 7 (іноді до 9), коса риса, 2 листи, 2 числа, а останній лист 1 .

Як тільки просили, ваш інтернет-провайдер повинен надати вам код MAC протягом 5 робочих днів. Цей код потім буде дійсна протягом 30 днів, в якому клієнт може переключитися провайдерів послуг широкосмугового доступу. Хоча це не повинно зайняти більше ніж за 10 робочих днів, щоб перевести свій широкосмуговий, не встановлено будь-яких обмежень, що накладаються на провайдерів послуг широкосмугового доступу для перемикання ви до нового провайдера, і це може зайняти до 5 тижнів.

Ваш Інтернет-провайдер не може відмовити Вашу заявку на код MAC і не повинні стягувати плату за кодом небудь. Це було введено, щоб полегшити процес переходу широкосмугового а також дозволяють перемикача повинно бути зроблено протягом кількох годин у результаті тимчасової втрати інтернету.

Єдиним винятком для відмови є:

• Власник рахунку не відповідають стандартні перевірки провайдером
• контракт вже припинений
• MAC вже була запрошена
• Інтернет-провайдер вже представив припинення запитом
• Інтернет-провайдер не може отримати від провайдера MAC яких клієнт переходить на

Ці правила були встановлені Ofcom, хоча, деякі провайдерів послуг широкосмугового доступу, як відомо, порушити правила небагато.

Це привело деяких питань про те, в деяких широкосмугових послуг спробувати зробити його максимально важким для вас, щоб перейти на неї.

Хоча широкосмугові провайдери повинні дотримуватися правил, більшість постачальників будуть намагатися переконати вас залишитися. Вони можуть задавати вам запитання про те, хто ви хочете переїхати в і причини, чому і одне з порівнянь між ними та їх конкурент в спробі утримати вас як клієнта.

У деяких випадках вони можуть запропонувати вам щось взамін за вашу вірність в якості клієнта, наприклад безкоштовне оновлення на більш високий рівень обслуговування.

З вашої точки зору, якщо ви задоволені рівнем обслуговування на пропозицію від існуючих постачальників, воно завжди має сенс вислухати будь-які пропозиції, які зроблені.

Однак, якщо ви повні рішучості переходу необхідно так – і нова система MAC повинні зробити це набагато легше зробити.