перевірити ноутбук відгуки для останніх моделей

Ноутбук моделі від Dell, HP, Lenovo і Apple, які конкурують один з одним в собі кращі риси і відмінні ціни. Більшість ноутбуків огляди марили нової Lenovo ThinkPad W510. Він має 15,6 мульти сенсорний широкоформатний панелі, яка нагадує робочу станцію. Він сумісний для NVIDIA Quadro FX 880M 1GB DDR3 і дискретною графікою. З Extreme Edition 2,0 ГГц процесор Core i7 і 64-бітної Windows 7 Professional, цей ноутбук має кращі наскільки ОС і процесор турбує. Ноутбук коштує близько $ 1300 і його родзинкою є ультра-відповідь для задач, які використовують важку графіком.

Наступним фаворитом багатьох відгуків ноутбук нового Apple MacBook. Він має приголомшливий дизайн з повністю будівництво тіла і алюміній і сталь, що робить ноутбук виглядає витонченіше, ніж будь-коли, і високі оцінки з приводу зовнішності, що такий характерний для Apple. Виділеним графічним процесором NVIDIA, сенсорний мульти-кнопка менше скла трек майданчик і тонкий і легкий особливості роблять цей ноутбук переможцю наскільки Огляди ноутбуків стурбовані Хоча більш висока ціна і відсутність кард-рідер знизили його рейтинг трохи. Цей ноутбук є кращим для розваг і подорожей цілей.

Sony VAIO Fw-270 J IS 16,4 дюймовий ноутбук, який є тонким, як 1,1 дюйма на кінчику і 1,5 дюйма в шарнірі. Гладкою сенсорної майданчики трек і галькових розроблена клавіатура мають відмінну зовнішність і дати гідну продуктивність. Слот Express Card, розмиття-Ray плеєр з USB портом, високий кінець зв’язку з VGA, HDMI і iLink S400 поряд з Bluetooth, дати цей ноутбук непогано для підключення в багатьох оглядах ноутбуків. AV режим, щоб використовувати nbuilt ЗМІ від Sony грає програмне забезпечення, а також HDMI і Blu-Ray робить цей ноутбук краще для мультимедіа. 4 Гб оперативної пам’яті, 320 Гб жорсткий диск з можливістю модернізації до 400 Гб з 2,8 Ггц процесором Core 2 Duo і інші дивовижні особливості цього ноутбука.

Dell Studio XPS в інший ноутбук, який отримує схвальні відгуки ноутбук. 16 дюймовий ультра широкий екран із співвідношенням сторін 16:9 і впритул дисплей з RGB LED в якості опції для більш яскравих кольорів і підтримкою 1080p HD роблять цей ноутбук реальні поєднання продуктивності і привабливий зовнішній вигляд. Платформа Centrino 2 і ATI 512 Мб графіки допомогти зробити їх більш реалістичними і додати до перегляду фільмів і ігровий досвід.