розуміння сертифікації Cisco CCDE

Один з кращих поведінка займатися ворожою профілі роботи і оновлювати себе під час вашої кар’єри проліт через сертифікації та кваліфікації. Сертифікаційних іспитів, пропонованих різними ІТ-навчальні заклади. У цьому відношенні, організації, як Microsoft і HP теж є свої власні навчання та відділів освіти, які спрямовані на розвитку навичок і знань, а також забезпечують різні сертифікати. Cisco теж один такий корпорації, яка пропонує такі сертифікати і кандидатів на всіх рівнях, будь то вступ, середня або висока можете йти в цих цілях подальшого вдосконалення своїх навичок, а також прагнути до кращої перспективи працевлаштування.

Сертифікація є одним CCDE яка потрібна після грошима. CCDE від Cisco насправді позначає Дизайн Експерт Cisco Certified. При цьому кандидати в змозі показати досвід у розробці та розвитку передових мережевих інфраструктур, з акцентом на принципи і основи великих мереж. Як правило, більшість Cisco сертифікати знаходяться в ієрархічному форматі, наприклад, що існує піраміди або сходи роду пристрій для одного тулитися. У цьому випадку, на самому базовому рівні є CCDA сертифікації, яка розшифровується як Cisco Сертифікований Архітектор дизайн. Те, що слід далі, CCDP сертифікації, яка розшифровується як Cisco експерт Дизайн Certified. І на самому верху CCDE сертифікації.

Таким чином, немає ніяких формальних основ, необхідних для сертифікації CCDA. Тільки, очікується, що кандидати повинні мати по крайней найменшу кількість кількості деяких основних знайомство і розуміння концепцій і тим, які згадуються в опис курсу іспит. Кожен кандидат, з метою отримання сертифіката CCDA необхідно очистити набір іспитів, які емоційно пов’язаний з цієї сертифікації. Вони включають в себе теорію документи, а також практичних робіт. Інша інформація, що стосується сертифікації часто оновлюється на веб-сайті Cisco, і може бути без проблем отримати там.