фішингу і шахрайства – що це таке

Фішинг є дуже підлий вид шахрайства проводяться через Інтернет. Його назва кидок назад до ранніх днях злому і крадіжки особистих даних і практика Фрікінг телефону. Хоча може бути дуже складні схеми розроблені, всі вони засновані на дуже простий концепції.

Фішери намагаються переконати вас, або обдурити вас в даючи їм конфіденційної інформації, які вони можуть використовувати, щоб робити гроші з системи. Наприклад, один дуже привабливою мішенню для фішерів буде ваш PayPal рахунок. Paypal представляє собою інтернет-платіжна система, яка дозволяє розмістити гроші на ваш рахунок за допомогою кредитної або дебетової карти, і то в основному електронною поштою гроші на рахунки PayPal інших людей. Це дуже просто, дешево і швидко і дуже популярні для онлайн-покупців, оскільки вони не повинні дати дані своєї кредитної карти геть через Інтернет.

Якщо ви хочете взяти гроші з PayPal рахунки інших людей, все, що вам дійсно потрібно, це їх адресу електронної пошти та пароль. Тоді при вході в свій рахунок і відправити гроші на рахунок ви створили.

Що фішерів зробить таке електронна пошта PayPal клієнтам лист, який виглядає як офіційний лист від PayPal. Вона буде мати PayPal логотип і формат і буде виглядати так само, як Official PayPal листи на клієнтів. Це може навіть прийти з адреси, який виглядає як офіційний сайт PayPal. Це буде тривати, щоб сказати, що це випадкові перевірки безпеки або інші технічні процедури, і що ви повинні ввести своє ім’я користувача та пароль. Він буде потім подякувати вас і сказати чек або будь-який інший схемі він стверджує, що є повним. У той же час, фишер матиме свій пароль і може очистити свій аккаунт.

У той час як це є основним, наприклад, існує незліченна безліч варіацій зростаючій складності, який буде використовуватися, щоб спробувати спокусити клієнтів видавати банківські реквізити, дані кредитної картки або іншу конфіденційну інформацію. Це часто може бути майже неможливо для середнього клієнта, щоб визначити, що електронна пошта або веб-сайт не є офіційним однієї з компаній він повинен бути від і тому вони дуже небезпечні.

Якщо ви підозрюєте, що отримане вами лист, фішинг потім повідомити відповідну компанію. Крім того, необхідно пам’ятати, що більшість банків, кредитні компанії та інші установи в даний час повідомити своїм клієнтам, що вони ніколи не будуть просити своїх клієнтів за їх паролі в електронній пошті, і жодна їх співробітники постійно запитує пароль і тому ніколи не дати йому будь-кому, хто запитує вас за це.