ідеї для прискорення роботи комп’ютера

Запуск нового комп’ютера досить прохолодно для багатьох причин. По-перше, тому що технологія постійно росте і стає все краще, швидше за все, будь-який новий комп’ютер ви купуєте буде набагато швидше, ніж ваш попередній. І здається, що чим старше ви комп’ютер отримує, тим повільніше воно йде. У цій статті ви дізнаєтеся деякі корисні поради, які допоможуть прискорити роботу вашого комп’ютера, так що ви можете відкласти покупку на новий, якщо це те, що ви хочете зробити.
Перша порада, щоб зробити ретельну перевірку на наявність вірусів, руткітів, шпигунського та рекламного ПЗ. Це все трохи по-іншому, але в цілому вони сповільнюють роботу комп’ютера. Єдине, що слід бути обережним стає все в одній системі оборони, тому що іноді анти-шпигунських програм дійсно може сповільнити роботу комп’ютера так, як шпигунські вони намагаються захиститися. Для того щоб отримати максимальну швидкість, переконайтеся, що анти-шпигунське налаштована на сканування вашого комп’ютера, коли ви його не використовуєте.
Один із способів прискорити роботу Вашої системи, якщо вам трапиться бути запущений ноутбук на вікна машини, щоб перевірити ваші функції енергозбереження. Іноді ноутбуки за умовчанням встановлюються на з’єднання між збільшення терміну служби акумулятора, і максимізації швидкості процесора. Якщо ви підключені до розетки, то ви можете перетворити ваш процесор швидкість до максимуму, а ваша батарея економії енергії до мінімуму. Ви можете знайти ці налаштування в панелі управління і у вікні Електроживлення.
У той час як наступний рада може здатися очевидним, іноді це легко забути. Маючи занадто багато додатків одночасно великий відтік ресурсів, і може сповільнити роботу системи значно. Переконайтеся, що ви закрийте всі програми, коли ви закінчите їх використанні, так що вам не витрачати дорогоцінні ресурси.
Якщо ви дійсно хочете, щоб збільшити вашу продуктивність, розглянути можливість одержання деяких більше пам’яті. Хоча це не безкоштовно, це не так дорого також. Ви можете отримати пару додаткових гігабайт пам’яті для менш п’ятдесяти доларів, а приріст продуктивності буде чудово. Це може вберегти вас від необхідності нову машину ще на кілька місяців, так це те, що варто прислухатися.
Ви можете застосувати ці ідеї в будь-який час, і коли ви робите, будьте готові бути вражені тим, як швидко ваш комп’ютер прискорюється. Ви навіть можете вирішити, що вам не потрібен новий комп’ютер зрештою. І це може врятувати вас зовсім небагато грошей в довгостроковій перспективі.