RSS бомбардувального Огляд

Ви можете використовувати таємних техніку для генерації трафіку і стрибати вгору пару позицій пошукової системи. Ця технологія тепер доступна з платної плагін WordPress. Вже через кілька хвилин, ви можете використовувати цю таємницю RSS, щоб захопити ще одну позицію в рейтингу пошуку. Ви можете зробити це без створення додаткового вмісту будівництво додаткових зворотних посилань.

Really Simple Syndication (RSS) в основному використовується для синдикату свій блог або веб-сайтів для ваших читачів та клієнтів. Але, ви також можете використовувати ваш канал, щоб вкрасти більше позицій в результатах пошуку. Є тонна RSS каталогів і RSS агрегатори там до якого ви можете представити свої RSS-канали, і краща частина полягає в тому, що пошукачі обожнюють їх.

Час Mostpeople відходів отримують десятки сміття зворотні майже ніякої цінності, коли вони можуть проводити мало часу зачерпнувши потужні зворотні посилання, які допоможуть збільшити ваші позиції в пошукових системах. Коли ви оптимізували свій блог повідомлення, назви, зворотні посилання і URL, ви максимальним можливостям. Ви все ще можете створити інші веб-сайти, подання статті і веб 2.0 властивості (включаючи Squidoo лінз, HubPages і т.д.), і цей метод може працювати дуже добре. Але, створюючи зайві сайтів і веб 2.0 властивості потребує часу і зусиль.

Або, ви можете використовувати ці матеріали ви вже створили. Google та інших каталогах, пошук буде індексувати її, не даючи вам огромное, противний дублікат ляпас контенту?

На сайті WordPress ви отримуєте два RSS-канали, один корм для повідомлень у блозі, а другий корм на пост коментарів. Якщо ви уявляєте свій основний корм зміст домену в RSS каталоги і агрегатори, Google, Bing і Yahoo буде індексувати корму і дасть вам іншого місця в результатах пошуку каталогу. Але використання бомбардувальник RSS, ви можете уявити ваш канал, щоб багато каталогів і агрегатори RSS. Пошукових системах дасть вам явне оголошення для кожного з каталогів і агрегаторів ви представлені.

Чи можете ви побачити, наскільки неймовірним це?

Ви вже завоювали одну позицію для вашого сайту в результатах пошуку, і, представивши свої стрічка вам тепер отримати кілька списків в топ-10 для кожного RSS агрегаторів і RSS потік Каталог подання, ефективне дроблення першій сторінці! Використання RSS-бомбардувальник, у вас є метод, який надає Вам дружній пошуковій посилання для кожного окремого поста в блозі, виконуються автоматично, а також мають унікальну Потік RSS посиланням, отриманої електронною поштою, щоб просто скопіювати і вставити в поле в поданні Каталог RSS-агрегатор і сайтів.

Нарешті, плагін, який економить сотні годин на рік, дозволяє уникнути всіх головних болів аутсорсингу і щомісячних платежів. Вам все одно доведеться вручну представити цей канал RSS каталоги і агрегатори, але рух стрибок коштує кілька хвилин зусиль. Цей плагін варто перевірити.