T1 Інтернет – набирає обертів з кожним днем

Що ж такого особливого обслуговування T1

Існує ніяких сумнівів, що технологічна революція змінила динаміку бізнесу. Інтернет у кожний куточок світу. Останні опитування показують більше 1,6 мільярда активних користувачів інтернету по всьому світу. Тобто 360% збільшення з 2000 року! Хоча більшість з цих сполук є широкосмуговими, T1 Інтернет набуває все більшої популярності в багатьох галузях.

Оскільки виділена лінія T1 використовується імпульсно-кодової модуляції сигналів, він може досягти швидкостей, які дозволяють багатьом користувачам отримати доступ до інтернету відразу. У той час як це ідеально підходить для великих підприємств і шкіл, це було зовсім недавно, що T1 інтернет знайшов свій шлях у малих і середніх підприємств.

Маючи пропускну здатність, щоб заощадити, T1 з’єднання можуть бути використані для оптимізації багатьох підприємств. VOIP або “передача голосу по інтернет-протоколу” в даний час широко визнається як майбутнє телефонії. Маючи T1 підключення до інтернету у вашому офісі може повністю усунути необхідність послуг бізнес-телефон. VOIP пропонує безліч функцій, що традиційні послуги телефон ні, як і ПК для телефонних варіантів, блокування викликів, додаткові віртуальні номери, блокування телемаркетер, зворотний дзвінок, і багато іншого. З функцією список, як це, і з набагато меншими витратами, це не дивно, чому підприємства звернуться до T1 інтернет-провайдерів, щоб ліквідувати їх бізнес-телефон служби.

Мало того, що з’єднання T1 інтернет заощадити на рахунки телефонії, але вона також може прискорити продуктивність. Не маючи підключення до Інтернету, що дозволяє обробляти до 1.5meg в секунду означає, що буде зовсім не чекати, поки комп’ютер для завантаження сторінки. Якщо ви вважаєте, середній час очікування працівник проводить для веб-сторінки для завантаження може зайняти до 25 хвилин в день, виправдовуючи миттєвий час завантаження не так уже й важко.

тепер його доступним

Завдяки революційної ціною цитуючи інструменти, які знаходяться в Інтернеті в даний час, знаходячи найдешевшим T1 ціна може бути зроблено протягом декількох хвилин. Багато разів, послуга T1 підключення до інтернету можна придбати приблизно за $ 200. Це частина того, що вони були кілька років тому. Якщо ви вважаєте, що ви можете бути в змозі усунути телефону і рахунки широкосмугового доступу в Інтернет, ваш бізнес ймовірно могли б дозволити придбати свій власний інтернет T1.

У більшості випадків, T1 підключення до інтернету зробить бізнес працювати більш ефективно. Якщо ви хочете, щоб ваша телефонний зв’язок для запуску через Інтернет, або ви просто хочете швидкий інтернет … або обидва!