Заходи безпеки для захисту місцевої промисловості з міжнародного ринку

У світі стає все менше і неодноразові посилання на глобальний синдром села, люди відчувають, що це не задовго до кордонів торгівлі стають повністю прозорими. Хоча це є позитивним в багатьох відносинах, зокрема, для глобального споживача, є й мінуси. З одного боку, з припливом продавців з усього світу, місцева промисловість вступає в пряму конкуренцію з міжнародними промисловості. Хоча деякі стверджують, що це принесе місцевої промисловості нарівні з міжнародними промисловості, це правда, що багато місцевих продавці відчувають загрозу з боку зміни. Витрати на виробництво в одній області може істотно відрізнятися від тих, з іншої області, і якщо бізнес від 2 зони прийде голова до голови, це буде важливим визначальним фактором для виживання бізнесу висока вартість виробництва. Деякі з способів регулюючих органів та ділових людей думати, щоб захищати і сприяти зростанню місцевої промисловості наведені нижче.

Тарифи на імпорт: –

Місцева промисловість має можливість лобіювання тарифів, які повинні застосовуватися на імпорт товарів і послуг в країні. Є багато способів, щоб обкласти податком ці міжнародні компанії, так що витрати становлять нарівні з місцевої промисловості. Через вартість перевезень продукції, це також відбувається в природі в багатьох випадках – вартість доставки може бути непомірно висока на авто допоміжні з Росії, а не один зроблений в Детройті, хоча початкова ціна першого може бути значно нижче.

субсидії: –

Зворотний концепція полягає в наданні субсидій для місцевої промисловості для зростання і зміцнення самої взяти на себе міжнародними гравцями галузі. Це діє тільки в короткостроковій перспективі, однак, і кілька спірно, тому що субсидії, як правило, вважається справедливим для слабких або молодих галузей.

Підніміть бар’єрів для входу: –

Торговий Рада може підняти бар’єри для входу для бізнесу шляхом введення світових стандартів. Це означає, що продукт повинен відповідати міжнародним стандартам для того, щоб бути продано в країні, яка означає, що якість поліпшується, і при цьому вартість продукту збільшується.

Знайти USP для місцевої продукції: –

Місцева промисловість також можуть реагувати на подібні ситуації, створюючи необхідність місцевих продуктів. Спеціальні ніші або унікальні точки продажу місцевих продуктів означає, що там буде спеціалізований ринок для цього продукту і не можуть бути замінені у галузі міжнародних.

Приєднуйтесь до них: –

Якщо ви не можете перемогти їх, приєднуйтесь до них. Місцева промисловість може шукати способи співпрацювати з міжнародним бізнесом, за допомогою індивідуальних продавців або в цілому, забезпечити, щоб кожен приносить прибуток. Багато компаній воліють аутсорсинг деякі зі своїх функцій, так що вони в кінцевому рахунку отримати більше прибутку.

Тим не менш, є хороші сторони в глобальній конкуренції. Він служить для захисту місцевих клієнтів за рахунок зниження ймовірності монополій в місцевій промисловості. Але це питання ставитися до уряду. Поки немає несправедлива торгова практика, які завдають шкоди споживачеві, місцева промисловість повинна виглядати на максимізацію прибутковості і конкуруючих в глобальному ринку.