Поради для початківців користувачів широкосмугового

Широкосмуговий доступ до Інтернету стає все більш доступним, ніж це коли-небудь було. Це особливо актуально в сільській місцевості, де супутникових широкосмугових послуг дозволили глибоке проникнення на ринок цього продукту. У той час як невеликі, вказуючи вгору-страви протягом багатьох років за умови, сільські будинки з підключенням до світу розваг, ті страви, все більше і більше використовуються для забезпечення високошвидкісного доступу в Інтернет, а також. Далі йдуть кілька порад для тих, хто збирається користуватися своїм першим істинним широкосмугового зв’язку.

Широкосмугове підключення до Інтернету, в переважній більшості випадків, є “завжди на зв’язку”. Ті, хто вже використовують підключення віддаленого доступу будуть знайомі з інтерфейсом, який дозволяє їм входу в систему до свого провайдера. Це не є необхідним з широкосмуговим. Все, що потрібно зробити, це відкрити свій браузер або поштову програму їх вийти в Інтернет. Це більше схоже на тип з’єднання, він бачить на робочому місці, ніж модемне з’єднання. Той факт, що комп’ютер завжди он-лайн означає, що електронна пошта іконки оповіщення, месенджери та інші комунікаційні пристрої можна залишити на постійно і що вони будуть попереджати користувача, коли повідомлення приходить через.

Деякі комутованого провайдерів стягуються кількість часу, який користувач провів на лінії. Хоча це стало все більш рідкісними з плином часу, деякі користувачі будуть перетворенні з таких послуг. Широкосмугових з’єднань не стягують за кількістю разу, коли користувач знаходиться в мережі. Там, однак, може бути обмеження смуги пропускання. Пропускна здатність може просто розглядатися як кількість “речей” одного дозволено скачати на місяць. Пам’ятайте, що всі перегляду в Інтернеті споживає пропускну здатність. Якщо один план, виявляється, пропонують занадто мало пропускної здатності, вона звичайно може бути підвищений за дуже невеликі гроші.

Якщо є супутникового зв’язку в якості першого постачальник послуг широкосмугового доступу, може являти собою комбінацію технологій у використанні. Супутники “відскік” Зв’язок з Землі назад на Землю. Це означає, що є деякі властиві затримки в отриманні запиту на супутник. Це називається «лаг» і, хоча це зовсім крихітні-сигнали проходять зі швидкістю світла-це може бути фактором у “смикатися” ігри та інші високошвидкісні діяльності. Для усунення цього, багато постачальників супутник буде маршрутизировать вихідні запити через телефонну лінію і вхідних запитів через супутник. Таке розташування забезпечує дуже плавну роботу і, так як вихідні запити крихітні, він не уповільнює роботу системи.

Хоча ваш інтернет-провайдер буде включати в себе більшу частину необхідного обладнання, будівництво в домашній мережі є обов’язком користувача. Це зазвичай означає, купівлю маршрутизатора. Маршрутизатор підключається до супутникового модему і поширює інформацію в різних комп’ютерів в будинку. Якщо людина бажає бездротових мереж, це де вона починається. Більшість електронних магазинів допоможе споживачам вибрати правильний бездротовий маршрутизатор для них. Обов’язково попросіть постачальника, якщо є будь-які технічні вимоги маршрутизатори, використовувані з їх обслуговуванням, перш ніж здійснювати купити того чи іншого типу.