комунікаційна революція

Ви кажете, що хочете революції
Ну ви знаєте,
Ми всі хочемо, щоб змінити світ
Ви говорите мені, що це еволюція
Ну ви знаєте,
Ми всі хочемо, щоб змінити світ

-Уривок з пісні Революції The Beatles

10 березня 1876, Олександр Грехем Белл першим передається звук його голосу за допомогою телеграфних проводів до його помічником Томасом Уотсоном. Белл і Ватсон експериментував з першого акустичного телеграфу в 1874 році і 1875 році. Згідно Wikipedia.com, Уотсон випадково зірвав одну з тростини і Bell на приймальному кінці дроту чув обертони очерет, обертони, які будуть необхідні для передачі мови, які призвели до “шибениця” звук харчуванням телефон, який був здатний передавати голос, як нечіткі звуки, але це не було чіткої мови. Але коли Bell експерименти з водою передавача з використанням кислоти і води, з Уотсоном знову на приймальному кінці, слова говорив був чутний чітко. З тих пір телефон зробив революцію, як ми живемо, спілкуємося, і робити бізнес. З тих пір, компанія Bell Telephone був створений в 1877 році, а в 1886 році, більше 150 000 чоловік в Сполучених Штатах належить телефонів. Інженери компанії Bell внесено численні покращення в телефон, який перетворився на один з найуспішніших продуктів на сьогоднішній день.

Дійсно, Белл почав революцію в спілкуванні. Зв’язок це процес, який розвивався з плином часу від традиційного середовища. Сьогодні очевидно, що зв’язок і, як ми спілкуємося в корені змінилася. Навіть телефонні системи розвивалася і перевершив багато кордону. Тепер, телефонна система передає більше, ніж просто голосові розмови, завдяки факси та модеми. Факси відсканувати документ, що кодує структуру світлого і темного в цифрові сигнали і посилає ці сигнали по телефонній лінії з вбудованим модемом. Однак, з появою Інтернету, інтернет розробили кілька методів відправки та отримання факсів. Це пов’язано з використанням факсу та інтернету для перетворення факсів в електронні листи або навпаки. Експерти кажуть, що веб-сервіси пропонують швидкий і простий спосіб обміну документами, не будучи прив’язаним до традиційних факсом і одним з практичних інструментів, які вони виявили в Інтернеті.

Інтернет-факс це просте рішення, яке не потребує великих технічних знань або зміни у звичках. Ви можете використовувати ці сервіси для відправки та отримання факсів. Це, як правило, як передається як Portable Document Format (PDF) вкладення по електронній пошті. Ви можете відправляти і отримувати факси в будь-якому місці через мобільний комп’ютер, персональний цифровий помічник (PDA) або смартфон (мобільний телефон з персональним комп’ютером як функції), які є бездротовий доступ до Інтернету.

Хоча традиційні засоби комунікації ніколи не буде викоренена, важливо розуміти, що технологія допомогла нам так, як ми взаємодіяти і спілкуватися. Завдяки винахідливим розумом Белла і його велику пристрасть до комунікації, проклали шлях для розробки нових каналів зв’язку. Ідеї, думки та інформації тепер легко передається через канали, такі як телефон або факс. Уміння спілкуватися в даний час дуже доступним і може вважатися самим потужним атрибутом людина володіє, і як такий зв’язку дійсно розвивалася і, звичайно, змінився наш світ.