розуміння різних вибір широкосмугових

Широкосмуговий, також відомий як широкосмуговий доступ в Інтернет, є висока передачі даних швидкістю Інтернет-з’єднання, які роблять використання двох з найпопулярніших споживчих технологій широкосмугового доступу – кабельні модеми та DSL. З будь-яким з цих технологій, підключення до Інтернету може легко передавати дані швидше, ніж зі швидкістю 56 кілобіт на секунду (висока швидкість традиційних модем).

Популярність широкосмугового доступу в Інтернет радикально зросла в багатьох країнах з 2000 року. Ці види доступу в Інтернет можуть виходити сотні разів швидше, ніж звичайні телефонні модеми, звідси і назва “високошвидкісний Інтернет”.

Комерційна широкосмугового доступу в Інтернет зазвичай має 256 кілобіт на секунду, що становить близько самою повільною швидкість широкосмугового з’єднання рекламуються по всьому світу. Однак, оскільки немає звичайна швидкість передачі визначається промисловістю, термін “широкосмуговий” може означати також низьким бітрейтом передач або інші називають “вузькосмугових”. Отже, деякі споживачі опиняються розчаровані обіцяної швидкості Інтернету їх зв’язків.

Технологія, що лежить в широкосмуговий доступ в Інтернет

Найбільш важливі оцінки ви повинні зробити це вид широкосмугового доступу в Інтернет Ви хочете. Існують різні технології, за широкосмуговий доступ, і ви повинні розуміти ці технології в повній мірі оцінити цю послугу. Те, що ви повинні думати про включають вартість, вимоги до швидкості і ваше місце розташування, будь то будинок або офіс. З тих пір є багато варіантів для високошвидкісного підключення, ви повинні мати можливість знати, як кожен з них працює і з’ясувати, які послуги може принести користь вашої роботи або способу життя найбільше.

Деякі провайдери використовують кілька технологій зв’язку, які забезпечують досягнення більш швидкого серфінгу швидкості шляхом подвоєння швидкості модеми. Однак, якщо ви хочете підписатися на цю функцію, ви повинні мати два номери рахунків, дві телефонні лінії, два модеми та інтернет-провайдера для Multilinking. Це найстаріший вид технології і використовувався шлях, перш ніж DSL, кабельні та інші широкосмугові високошвидкісні з’єднання були доступні.

Найбільш поширеними технологіями широкосмугового в багатьох країнах DSL і кабельні модеми.

Найбільш поширеними широкосмуговий доступ в Інтернет цифрової абонентської лінії (DSL). Ця технологія працює за допомогою вашої телефонної лінії для передачі цифрових сигналів безпосередньо, без перетворення в аналогові сигнали. DSL пропонують більш високу швидкість передачі даних і дозволяє підключати будь-який час без використання телефонної лінії, роблячи його доступним для вхідних дзвінків. Є багато видів DSL, але асиметричної цифрової абонентської лінії (ADSL), ймовірно, найбільш популярними для абонентів.

Кабель іншого типу широкосмугового доступу в Інтернет, яка використовується волоконно-оптичних мереж, щоб дати вашому кабельному телебаченню у себе вдома і використовувати їх для доступу в Інтернет. Значення, ви отримуєте можливість розділити дану кількість смуги пропускання для околиці. Обмеження кабельного інтернету в тому, що деякі кондомініуми та будівлі немає кабелю встановлені. Якщо це так, це може зайняти час, щоб встановити ваше інтернет-підписки, тому що будівельні норми і правила та інші правові питання, слід спочатку зробити.

Супутникове є вид широкосмугового доступу в Інтернет, який часто рекомендується в якості альтернативи для DSL. Тим не менш, супутниковий інтернет є більш дорогим, тому що ви будете мати потребу в антену чи страва для прийому даних сигналів від супутникових провайдерів.

Інших нових технологій, таких як оптичні волокна і VDSL тепер додають до вибору споживача на більш високу швидкість підключення до Інтернету. Хоча волоконно-оптичної зв’язком використовуються останнім часом, технологія зіграла найважливішу роль в наданні споживачам для підключення до широкосмугового Інтернету, використовуючи більш економічно ефективне рішення навіть на більший охоплення.

Найбільшою проблемою в широкосмугових полягає в наданні обслуговування клієнтів у будь-якій області, навіть при низьких густин населення. Так як процес створення широкосмугового доступу в Інтернет в конкретній області може призвести багато тисяч доларів на обладнання один, багато постачальників послуг не мають мережі в деяких сільських районах, побоюючись, що вони не будуть відшкодовувати витрати.

Хоча деякі місцеві інтернет-провайдери надають ці рішення, багато хто має свої обмеження і недоліки. Найпоширенішою проблемою для сільських інтернет-провайдерів в тому, що ці компанії зазвичай залежать від якості місцевих телефонних компаній.

У деяких місцях, які не мають DSL або кабельний Інтернет, Wi-Fi мереж служити їх потребам інтернету. В інших країнах, високошвидкісний мобільний доступ в Інтернет, такі як HSDPA, EV-DO і стаціонарні широкосмугові WiMax використовуються.

З сучасному світі, де підприємства і навіть будинки співробітників покладаються на Інтернет для повсякденних комунікацій і доступом по всьому світу, широкосмугового зв’язку та інших високошвидкісних технологій представлять споживачам і підприємствам доцільно спосіб підключити до мережі.

Незалежно від того, що ви виберете, ви можете реально побачити різницю дозвон зі широкосмугового доступу в Інтернет з точки зору швидкості, надійності та продуктивності, як тільки ви підключите ваш комп’ютер.