соціальні медіа маркетингу Великобританії.

Виготовлення та інтернет-реклами і маркетингової стратегії важливо при виробництві відбору додати соціальні ЗМІ, щоб ваші рекламні та маркетингові кампанії / планів. План необхідних для оцінки життєздатності, знати, які заходи ви збираєтеся повинні взяти і щоб допомогти вам у відволікаючись у ваших цілей.

Ваша стратегія також може допомогти вам заощадити час, гарантуючи вам слідувати системному підходу до дорівнюють, ви могли б інвестувати в соціальній рекламі, маркетингу та мережі. Соціальна частина мережі може легко прийняти вас з колії і з’їдають ваш час у разі, якщо ви, як правило, не звертають увагу на загальну картину того, що ви могли б намагатися реалізувати.

Ось основні дії до якої-небудь соціальної медіа-стратегії ми настройки:

оцінювати

З’являються на те, що пропонується у вашому ринку, то, що конкуренти проведення і вийти, якщо ваші споживачі істини за допомогою цих соціальних медіа каналів. Ці відповіді, може бути, дозволить вам встановити цілі

мета

Визначте свою первинну мета використання соціальних медіа та визначити різні соціальні медіа канали у використанні.

цілей

Встановіть принаймні три SMART (точна, вимірними, досяжними, реалістичними, своєчасна) цілі і створити план дій, щоб допомогти вам досягти цих цілей. Які дії ви зробите для досягнення цих цілей.

Зміст матеріалу

Підготувати план для того, що зміст може бути опублікована – блогах, цвірінькання, поновлення сторінки facebook, YouTube відео. Цей план повинен містити предмет вмісту, а також як правило, і через який канал він буде опублікований

Ключові фрази

Частина планування матеріального утримання буде пошуку ключові слова ваші покупці використовують при пошуку послуг або продуктів в Інтернеті. Якщо ваша компанія має деякий технічний жаргон, що покупці рідко вибирають на – малоймовірно, яка, як вони будуть шукати на лінії для вирішення їх проблеми (ваш продукт або послугу). Це може бути необхідно, щоб розкрити фразам вони використовують, і додати ці цільові ключові слова в зміст матеріалу ..

оптимізувати

З’являються на всіх платформах там, і пов’язати їх разом як дуже як досяжними, щоб допомогти вам заощадити час. тобто. Зв’яжіть свій блог Twitter разом з вашої сторінки facebook тому, коли в блозі опублікована вона буде автоматично подаватися оновлення інших мереж. Будьте зокрема, створювати блок-так ви визнаєте, що автоматично переходить до того, що мережа, щоб триматися подалі від будь-яких Хрест проводки.

відслідковувати

Як багато, як ви, можливо, може відстежувати ваші результати це зробити. Записуйте свої контакти / facebook друзів / сторінки подобається / Twitter послідовників / пов’язані увійти в контакт з / передплатників бюлетеня і результатів на Google ваше ім’я, онлайн-бізнесу та ключовими словами. Перевірте результати кожен місяць і подивитися, як воно корективи. Читайте Analytics на вашому сайті і коригувати ключові слова / тактик відповідає тому, що працює добре чи не утворюють ці повідомлення. З соціальними медіа маркетингу, підприємства можуть, ймовірно, ставити цілі, пов’язані з ідентичністю бренду і рівень взаємодії.

розклад

Знайдіть час, щоб запланувати у всіх аспектах своєї стратегії і працювати на нього, щоб тримати на верхній частині його і у відповідності зі стратегією. Зосередьтеся і використовувати свій час мудро.