сучасного дикого заходу

Вони можуть думати, що вони Yosemite Sam, AOS сучасного світу, але ви новий шериф у місті! Мародери сьогодні не приходять moseying до кривоногий в свій шлях з шістьма пістолет кинуто впоперек їх хіп кажу вам, «Memory Stick, Äòem вгору, або ще”. Замість цього, сьогодні, AOS сучасних злочинців може бути в і з вашого життя без сліду вашого відома, що сталося. З вибухової популярності в Інтернеті, величезна кількість громадян сліпо дозволяють шахтарям комп’ютерних даних, збирати конфіденційну інформацію зі своїх комп’ютерів. Це, Äúmined, AU інформація може бути використана для багатьох цілей, але головною проблемою тут є те, що інформація вкрадена від людей, які буквально передати його з посмішкою. Випадкові Натисніть тут на невинних на перший погляд спливаючі або веб-посилання може означати різницю між безпечного серфінгу досвіду, і той, який призводить до, ÄúStagecoach Пограбування, AU.

Середній серферів інтернет лише починав поняття не маю, якщо він, AOS нормально для них, щоб виграти тисячу доларів з одним клацанням миші чи ні, а тим більше, якщо він, AOS нормальних для них доведеться прокручувати багато сайтів, щоб дістатися до тієї, яку вони перший клацнули. У цьому і лежить Святий Грааль для сучасних мародерів день.

Угон є однією з найбільш серйозних загроз для безпеки в Інтернеті. Ці шахрайські негідники встановити програми і підстерігав, спостерігаючи за кожним вашим кроком вашого комп’ютера. Вони бачать, що ви хочете невинно шукати щось і раптом, ви взяті в одному з своїх сайтів. Вони викрали ваш комп’ютер і зробили вас туди, куди вони хотіли, щоб ви пішли! Як тільки на їх сайті, які часто підроблені пошукових систем і порталів, ви починаєте отримувати спливаючі вікна, вони позначати комп’ютер з сучасним невидимим пост це до відома нагадування. Як тільки ці, Äúreminder, AU файли знаходяться, то вони діють як маленькі роботи злодійство, зберігання та передачі інформації про всі пошуків, веб-сайти, посилання, які ви і ваша сім’я натиснули на протягом останніх трьох місяців. На додаток до цього, є тепер були приховані програми, встановлені на вашому комп’ютері, які генерують безліч спливаючих вікон. Неправдами посадив його захопити, і тільки повинен сидіти склавши руки і спостерігати, як його збирати здобич.

Ви і вся Ваша сім’я і піддаються ризику. Ваша банківська інформація, ваші заяви кредитної карти, навіть Ваш стільниковий телефон всі потенційні загрози тільки тому, що ви просто не зробили, АОТ знаю, що ви робили собі привабливу мету. Угон є одним з найпопулярніших засобів тривожно мародерства сьогоднішнього дня, але не впадайте у відчай, існують способи боротьби з цією проблемою, і нав’язати свою власну форму воєнного стану, щоб захистити свою сім’ю.

Перша лінія оборони є хорошим брандмауером. Міжмережеві екрани бувають різних версій і виробляються багатьма компаніями. Є програмні брандмауери, і апаратна, а ті, але всі вони служать тієї ж мети. Мета брандмауер як і ворота: нічого не виходить або виходить через підключення до Інтернету без вашого відома про це. Міжмережеві екрани, проте, тільки так добре, як особи, які використовують їх. Знання є сила, і ви повинні ознайомитися з нормальними функціями і файли, які він приймає для їх роботи. Коли ви знаєте, реальні угоди, підроблені файли або зловмисників у багато разів більше шансів бути визнаним і затримані. Коли це відбувається, ви не будете знайти себе на незвідану територію і зможе натиснути кнопку “Відмовлено в доступі” з упевненістю.
По-друге, ринок вийшла з деякими дійсно хорошими протиугінні програмного забезпечення, які спеціально розроблені, щоб запобігти ваш браузер з обганяють і в кінцевому підсумку може врятувати вас від повністю домінував і засипали комп’ютера. Таке програмне забезпечення, як це не використовується в якості заміни для брандмауера або противірусного захисту. Справді, сьогодні, безліч програмних рішень, повинні бути використані, щоб ваша система повністю чистий і під вашим контролем.

Нарешті, хороший анти-шпигунського програмного забезпечення є хорошим засобом в боротьбі з проблемою викрадення. Він охоронятиме від редагування реєстру який буде командувати запуск шкідливих програм, а також запобігти будь-яку інформацію від трансляції по мережі або електронною поштою назад користувачеві. Деякі анти-шпигун програми будуть також захиститися від угону, але якщо ви стали жертвою викрадення, вони будуть також запобігти серйозні звичайні наслідки викрадення. Пам’ятайте, що профілактика є ключовим чинником. Набагато простіше почати з чистою системою, впровадити міжмережевий екран, програмне забезпечення противірусними, анти-шпигунського ПЗ, і протиугінні програмного забезпечення, ніж це повинно ретельно вишкрібати зараженій системі. Зрештою, це, AOS набагато простіше повернутися в рот, який годував вас, більше, щоб знайти іншу руку.

Останнє, що ви повинні пам’ятати, що право власності має першорядне значення. Якщо кожен хоче уподібниться страуса і вважає за краще не самоосвіти про небезпеки, які таяться в цьому про сучасний Дикому Заході, що ставить їх у вкрай невигідне становище. Ніхто не занадто старі або занадто молоді, щоб бути в курсі небезпек цього світу, і це просто життєво важливо в ногу з часом і адаптуватися. Читайте брандмауерами й протиугінні програмного забезпечення, дізнатися, як працює комп’ютер, і вам буде добре на вашому шляху до переконавшись, що ви в безпеці від мародерів!

Там цілком може бути деяке Rootin-Tootin, технічно підкованих людей там, але ви той, із позначкою в цьому містечку.