широкосмугового бізнесу: який повинен бути вашим вимогам

Перше і, можливо, найбільш важливим є інтернет ви отримаєте. Там немає сенсу платити за широкосмуговий пакет, якщо швидкість не достатньо швидко, щоб дозволити вам для виконання завдань в ефективним чином. Подивіться на швидкості близько 2 Мб, як мінімум, але 8 або 16 Мбайт, часто більше підходить для інтернет-компанія. Ви можете знайти швидкістю до 24Мб так вважають ваші використання і в своїх силах і йти звідти.

Широкосмугові швидкості може залежати від ряду факторів, але головний з них це кількість людей, що мають доступ до Інтернету в той же час, це було очевидно, уповільнювати швидкість широкосмугового вниз. Це називається “конкуруючих співвідношення ‘, і це варто перевірити це перед реєстрацією як чим вище значення, тим повільніше швидкість, ймовірно, буде.

Безпека є ключовим фактором у вашому рішенні, як ви хочете, щоб забезпечити інформацію ви використовуєте онлайн захищений. Багато угоди буде включати в себе анти-вірусів і шпигунських програм захисту, але додаткові послуги, такі як міжмережевий екран і дані повинні бути включені, щоб отримати максимальну віддачу від пакета безпеки.

Підтримка є важливою частиною пакету, який ви купуєте, а як ви хочете переконатися, що якщо щось піде не так знайдеться хтось там встановити його або говорити вам, що потрібно робити у випадку, якщо проблема тільки незначні.

Якщо у вас є більше одного офісу, то вам потрібно буде шукати можливості для роботи в мережі з вашої операції, як зберегти всі ваші офіси в контакті один з одним допоможе підвищити ефективність і гарантувати, що все прагне до тієї ж мети. Додаткові послуги, такі як VoIP (передача голосу по інтернет-протоколу) є корисними, і вони дозволяють вам здійснювати дзвінки через інтернет, що дешевше, ніж зазвичай.

Тоді, звичайно, є ціна. Чи не стрибайте в угоду перш ніж давати оцінку, чи дійсно ви отримуєте співвідношення ціни і якості від угоди. Вступні ставки корисні, але перевірити ціну після того, як вони приходять до кінця.

Швидкість, співвідношення затвердження та безпека є ключовими особливостями, які треба подивитися, і як багато угод запропонує їм, переконайтеся, що ви дивитеся більш докладно для того, щоб знайти найкращі пропозиції навколо.