Microsoft мрія – комп’ютер на кожному столі в кожному будинку – виконані чи ні

Корпорація Microsoft є міжнародним інформаційним технологіям (ІТ) компанія, яка розробляє виробляє, ліцензує і підтримує широкий спектр програмних продуктів. Найбільш популярні марки Microsoft Windows, Microsoft Office та програмування та розвитку продуктів, таких як Microsoft Visual Studio і MSDN. Для розважальних цілей вона забезпечує відеоігри Xbox 360 і Zune для портативних медіа-плеєр. Один з коментаторів повідомив про компанії є те, що їх місія була мати “комп’ютер на кожному столі в кожному будинку працює програмне забезпечення Microsoft.” Мрія майже виконані.

З тих пір Microsoft вступила в картині технології у своїх найкращих проявах, він домінував і завоювала серця своїх клієнтів (ІТ) поля досі. Їх розробки продуктів широко досліджені і їх науковою точністю немислимо. Компанія почала свою роботу в середині 1980-х з MS-DOS і переключився на вікна, як вони прогресували, щоб краще лінію систем. Їх задоволеності клієнтів також досить відзначатися. Компанія відома своїми радувати своїх клієнтів та клієнтів досить незвично. Там було дуже мало випадків, коли їх клієнти залишили їх нещасними і незадоволеними.

Працюючі за мільярд доларів компанії має свої переваги. Ми не просто говоримо про вашу стоматологічної програми, але, як ви облікових даних Microsoft може отримати прибуток вам у вашій довгостроковий план. Після того як ви включили Microsoft Certified у вашому резюме ви в основному просто побудувати основу для добре збалансованої в кар’єрі (ІТ). Ваша сфера і перспективи в промисловості буде дуже широке поширення і відшкодовує всі важку роботу ви зробили. Знання та вміння ви поглинаєте від Microsoft може взяти Вас від довідкової служби, щоб системний адміністратор в дуже короткий час.