Verizon FiOS 3 на 2 Заохочення дає вам послуги, які ви хочете за менші

Висока якість послуг за доступною ціною за рахунок переходу на Verizon FiOS. Verizon FiOS визнається професіоналами галузі та захисників прав споживачів як надійний сервіс телебачення і швидкий Інтернет. Тепер ви можете отримати Verizon FiOS TV служби, Доступ до Інтернет і цифрове якість Домашній телефон служби за вартість послуги всього за два з Verizon FiOS 3 на 2 Заохочення. Використання Verizon FiOS розумний і ви могли б платити близько $ 80 на місяць за сотні цифрових телеканалів, більше десятка каналів HD, і необмежені місцеві та міжміські телефонні. Замість вирізання послуг, щоб заощадити гроші, переключитися на Verizon FiOS і отримати послуги, які ви хочете за ціною, яка легко поміщається в ваш бюджет.

Ви будете вражені тим, різниця коли ви зміните Verizon FiOS TV служби. Любителі HD марять про кришталево чисте зображення і чіткість зображення HD ви отримуєте від FiOS. Традиційні кабельні компанії не може зрівнятися з якістю обслуговування Verizon FiOS TV, бо коаксіальний кабель, який вони використовують для доставки на картинку, щоб ваш будинок погіршують якість зображення.

Подумайте про традиційні кабелів, як соломинку. Стислі дані зображення текти через що солома в телевізорі для отримання зображення. Приймаючи багато даних і змусити його через крихітне соломи означає, що деякі дані, а деякі якості зображення, буде відставати. Але Verizon FiOS мережі не використовується коаксіальний кабель. FiOS використовує сучасні волоконно-оптичних кабелів. Волоконно-оптичні кабелі як садовий шланг, в порівнянні з соломою коаксіального кабелю. Більше даних може проходити через волоконно-оптичні кабелі, що не деградують. Це означає, що ви бачите зображення, як це мало бути видно.

Verizon FiOS Інтернет також використовує волоконно-оптичні кабелі для передачі даних, а значить, ви можете завантажити всі фільми, музику, або мультимедійний контент, який вам подобається, не турбуючись про втрату файлів в останню хвилину. Якщо ви чи хтось у вашому будинку любить грати у відеоігри переходять на Verizon FiOS Інтернет дасть вам силу та швидкість, що потрібно грати навіть самі інтенсивні графічні MMORPG.

Verizon FiOS послуги доступні в декількох пучків, які дають клієнтам приємний перерву ціною, але якщо ви перейдіть на Verizon FiOS Прямо зараз ви можете отримати ТВ-сервіс, який включає HD каналів, супер швидкий Verizon FiOS Інтернет, і цифрове якість домашнього телефону і Ви отримаєте необмежений закликають до менш, ніж будь-коли раніше. Verizon FiOS дозволяє помітите негайні різницю в якість вашої FiOS TV служби, швидкість вашого Інтернет, і чіткість ваших телефонних дзвінків. 3 на 2 Заохочення не буде, довго так не чекайте. Скористайтеся цим спеціальними цінами і отримати більше за свої гроші з Verizon FiOS.