крадіжки особистих даних – не звинувачуйте в інтернеті

Крадіжки особистих даних – також відомий як крадіжки, шахрайство та шахрайство ID – описує тип шахрайства, коли кримінальна приймає під чужим ім’ям з метою отримання прибутку нелегально. Це один з найбільш динамічно розвиваються форм шахрайства в багатьох розвинених країнах.

У крадіжки особистих даних Великобританії зростає в розмірі 500% щороку, і, відповідно до якого Magazine, 25% населення або постраждали від крадіжки особистих даних або знаєте когось, хто має.

У США, в доповіді, опублікованій Better Business Bureau показало, що в 2004 році більше 9 мільйонів американців стали жертвами крадіжки особистих даних із загальною сумою ошуканих оцінюються в $ 52600000000.

З цифрами, як це, це не дивно, що існує певне занепокоєння щодо комп’ютерних та інтернет-безпеки. Зрештою, Інтернет є основним механізмом для обміну інформацією та можливості того, що деякі з інформації, якою обмінюються може бути більше, ніж передбачалося не далеко від умах багатьох користувачів Інтернету.

Легко уявити собі злочинні таємні всьому світу використовують Інтернет, щоб зламати комп’ютери для того, щоб отримати доступ до інформації, з якою для просування своїх диявольськи хитрі схеми. Проте, як показано в доповіді, обставини справи трохи більш приземленою та Інтернет, далекі від того, ви більше схильні до ризику крадіжки особистих даних, може допомогти значно скоротити свої втрати, якщо ви стали жертвою цієї форми шахрайство.

За даними дослідження, Better Business Bureau в основному за допомогою яких злочинці отримують доступ до інформації, використовуваної для шахрайства крадіжки, як показано нижче:

Втрачені або вкрадені гаманець, чекову книжку або кредитну картку. 28,8%

Доступ як частина транзакції. 12,9% *

Доступ до друга, знайомого або родича. 11,4%

Не знаю, відмовили, немає відповіді. 11,1%

Інформація доступна корумпованих співробітників. 8,7%

Вкраденої пошти папір або шахрайського зміни адреси. 8,0%

Отримані якимось іншим способом. 7,4%

комп’ютерних програм-шпигунів. 5,2%

Інформація вкрадена від сміття. 2,6%

Комп’ютерні віруси і / або хакерів. 2,2%

Повідомлення відправлені злочинці під виглядом законної підприємницької діяльності. 1,7%

* 12,9% по операціях – 10,4% угод форуму, 2.5% онлайн-транзакцій.

Загалом, коли випадки, коли інформація була доступна під час операції поділяються на онлайн та офлайн операцій, лише 11,6% інформації, використовуваної для проведення шахрайства крадіжки особистих даних була отримана з комп’ютерів.

З цього більш ніж половина була отримана використання шпигунів, вірусів і злому – ризик, який може бути значно понижений шляхом встановлення відповідного програмного забезпечення захисту та забезпечення того, щоб це постійно оновлюватися.

Мало того, що дослідження показують, що Інтернет не був одним з основних джерел, отриманих незаконним шляхом особистої інформації, але це було також виявлено, що ті жертви, які шахрайства перевірили їх фінансової звітності з використанням Інтернету, банкомати або інші електронні методи зазнали фінансових втрат, які були, в середньому у 8 разів нижче, ніж у жертв, які використовували традиційні заяви паперу для контролю за їх рахунками. Це дуже значне зниження було пов’язано з швидким відкриттям шахрайстві у зв’язку з “реального часу” моніторингу.

Звичайно, це не означає, що ви не повинні проявляти обережність при використанні Інтернету або дотримуйтесь заходів щодо захисту особистої інформації, яку ви, можливо, зберігаються на вашому комп’ютері. Тим не менш, до тих пір, як ви встановите відповідний вірус, брандмауер і захист від шпигунських програм, і тримати це постійно оновлюється в Інтернеті, може має бути більше допомоги, ніж перешкода, коли йдеться уникнути шахрайства.