SSL сертифікати, які є основною вимогою для маршрутизації всередині організації безпеки і віртуальних приватних Netwo

Є багато центрів сертифікації SSL із браузером систему безпеки на основі всередині організації безпеки. Оскільки компанії стають все більш децентралізованою, вони виявляються з працівниками по всій країні і по всьому світу. Це становить проблему для мережевих адміністраторів – як зробити свої мережі доступними для своїх співробітників, а також підтримувати надійні заходи безпеки. Мережевим адміністраторам налаштувати віртуальні приватні мережі для досягнення цього завдання. VPN-основному дозволяють перетворити Інтернет в корпоративній мережі. Завдяки використанню шифрування, VPN з’єднання захищені від зовнішніх користувачів, захист даних і дозволяє безпечне віддалене використання важливих додатків. SSL-сертифікати допомогти вам забезпечити безпеку вашого VPN з’єднання в найпростіший спосіб.

SSL-сертифікати базовані на SSL (Secure Sockets Layer) протоколу. SSL представляє собою протокол для управління безпекою передачі повідомлень в Інтернеті. SSL стандарт не один протокол, але, швидше, набір прийнятих передачі даних процедур, які призначені для захисту цілісності переданих повідомлень. SSL заснована на сертифікатах – цифровий ідентифікації – і ключі. Сертифікати включають ім’я центру сертифікації, що видав сертифікат, ім’я особи, якій був виданий сертифікат, відкритий ключ особи, і часу, які вказують термін дії сертифіката.

Таким чином, якщо у вас є великою базою співробітника, який поширюється з усього, ви повинні розглянути SSL-сертифікатів в якості гарного кошти для забезпечення вашої внутрішньої зв’язку. SSL VPN може бути хорошим вибором для шкіл, бібліотек та громадських кіосках, де довіра може бути проблемою, але легкий доступ, також важливо. Програми включають в себе веб-інтерфейс електронної пошти, бізнес і влада каталоги, бази даних для навчальних закладів, обмін файлами, віддалену копію, віддалене керування системою та споживчого рівня електронної комерції.