Ваша широкосмугового дійсно роблять те, що він говорить на олово

Ви платите за швидше, якісніше, більш швидке обслуговування, але фактично не отримуючи його, якщо так, то ви серед мільйонів людей, які породження з більш швидкий доступ в інтернет, а не насправді отримати його.

З постійно зростаючим числом людей скачують музику та ігри, дивитися фільми і останнім часом дивитися телевізор через інтернет, швидкість стає ще більш важливим для нас. Це може бути важко, щоб піти від реклами і рекламних щитів, де вони обіцяють дати вам кращий зв’язок, ніж де-небудь ще. Але інформація, яку вони не говорять вам, що залежно від області, в якій ви живете швидкості ви отримаєте буде відрізнятися, незалежно від суми, яку ви платите за це.

Проте всі незабаром зміниться в кращу сторону, як Ofcom, регулятора галузі, нещодавно оголосила добровільний кодекс поведінки, з метою надати споживачам більш чітке розуміння швидкостях вони можуть отримати і переконатися, що вони на відповідну угоду. Досі 37 інтернет-провайдерів погодилися слідувати цьому.

Погоджуючись слідувати код Ofcom Поведінки широкосмугового компанії обіцяють, що вони дадуть більш чітке уявлення про їх швидкості широкосмугового доступу. Тепер вони будуть не тільки надати клієнту максимальну швидкість вони можуть досягти, але і мінімум. Роблячи це, клієнт зможе зробити більш об’єктивне рішення про те, хто є кращим для них.

Хоча це є позитивним кроком і, безсумнівно, крок у правильному напрямку широкосмугового компанії належить пройти довгий шлях, щоб прийти, перш ніж вони насправді, якщо нас зі швидкостями, які рекламуються.

Компанії рекламують широкосмугових швидкостях як до певного рівня, таких як 8 Мбіт, але швидкість падає подальшого життя клієнта від обміну. Якщо ви шукаєте новий постачальник послуг широкосмугового доступу є ряд порівняння сайтів, які дозволять вам шукати через ваш поштовий індекс, це дає вам більш реалістичне уявлення про швидкість ви можете отримати.