Введення в блоги – Основи

Блоги явища досягли увагу мас далеко і широко. Ті, хто цінує журналістики буде користуватися участь в новий обман написання статей. Популярність блогів в постійно пожирає мультимедійної індустрії за рахунок внесків літературного адвоката.

Це варення веб-сторінка містить всі журналістські композиції і дискусії про різних програмах. Поєднання мають он-лайн щоденник, компактні теми, роль блогів стало життєво важливим для кібер суспільства.

Блоги оновлюються на регулярній основі, і розташовані в хронологічному порядку розгляду перша тема самої нової. Категорії організовані. З архівів в коментарях, про blogrolls до корму.

зміст

Як правило, зміст блога буде в значній мірі залежати від теми він має справу. Якщо ви рекламуєте щось, парфумерія, одяг, або старовинний автомобіль, Ви могли б фігурувати каталоги продуктів, згадані. Особисті блоги складається з щоденних подіях, зауважень, коментарів про чужих коментар.

Школи та університети можуть поставити повідомлення, що містять рецензії відношенні історичний фон їх кампуса, несправних і предметів або курсів. Блог має оновлюватися щодня, щоб дати читачам причини тримати повертатися знову і знову. Людський розум завжди шукає щось нове. Таким чином, оновлення.

зворотній зв’язок

Коментарі дуже вітаємо. Приходь один, приходьте всі! Це не має значення, хто буде видавати коментарів до тих пір, як хтось зробив щось написати. Підсумок: що ви написали вплинули на розум і що викликало деякі думки, щоб заслужити його. Радійте, що у вас є коментар. Принаймні, хтось читати ваші повідомлення. Тут взаємодія відбувається.

інструменти та концепції

Блоги можуть бути суєти, якщо ви робите не так, як цей процес працює. Що робить у світі РРП, URL, посилання на блоги, і все таке інше на увазі? Як я можу його використовувати? Для більшого розуміння, ось деякі терміни та визначення деяких з інструментів, зазвичай використовуються в блоги та поняття, які йдуть з ним.

Нижче наведені букви містять блогів алфавіту. Деякі листи не були включені з тієї причини, що це не має ніякого відношення до читачів і може викликати плутанину з їхнього боку. Я тільки що перерахував часто задаються умовах.

Архіви – запис важливих документів або файлів, що зберігаються

Blogrolls – категорії список мереж, веб-сторінок

Спам в коментарях – значення коментарів на веб-сторінку, що містить на один або декілька доменів

Завантаження – дієслово, що відносяться до зображень, аудіо, або відео потоком з пристроєм пам’яті автора

Витримка – резюмував ідеї посаду зазвичай мають частину всієї статті

Feeds – частина інший сайт про поставку матеріалу для одного сайту

Гості – є читачами, глядачами, спамерів і т.д., які відвідує ваш сайт

Хости – веб-сайти готові розмістити вашу реєстрацію як блогера

Введення – попередньої частини сторінки блогу показувати особистий профіль автора або короткий опис предмета

Посилання – зв’язати з низкою розділів у веб-придатних для судноплавства з одного сайту на інший, також відомий як “Постійне посилання” або “Гіперпосилання”

Плагіни – комбінований термін для плагінів, ці символи або скрипти додавання додаткових функцій на сайт

І це все. Усі первинні слова вказаний вище втілюють блогах спільноти. Легкий доступ до блогу не означає, легко маніпулювати. Він повинен мати деякі поняття та інструменти, щоб зробити можливим блогів. Повідомлень це одне, як захопити увагу мети.