Мережа + Сертифікація CCNA іспит Підручник номера порту та усунення несправностей

Передача Network + і CCNA іспити вимагає, що ви знаєте чимало номери портів, але вони важливо знати при роботі з реальними мережами. Перш ніж ми обговоримо, чому, ось неповний список важливих номерів портів, щоб знати ці сертифікаційних іспитів:

Порти 20 і 21 використовуються File Transfer Protocol (FTP).

Порт 22 використовується Secure Shell (SSH).

Порт 23 використовується Telnet.

Порт 25 використовується Simple Mail Transfer Protocol (SMTP).

Порт 53 використовується DNS.

Порт 69 використовується Trivial File Transfer Protocol (TFTP).

Порт 80 використовується HTTP.

Порт 110 використовується POP3.

Порт 143 використовується IMAP.

Порт 443 використовується Secure HTTP (HTTPS).

Якщо ви зіткнулися з переліком таких, як цей, є спокуса запитати себе, щось на зразок цього: «Крім здачі іспиту, мені дійсно потрібно знати ці номери портів?”

Відповідь: так. Ми робимо багато з усунення неполадок в цьому бізнесі, і частина стає експертом усунення неполадок знаючи, як все це працює, коли вони працюють правильно. Таким чином, коли справи йдуть погано, ви можете взяти структурований підхід до їх усунення.

Давайте припустимо, що ви перебуваєте в середині розслаблений день на вашій консолі моніторингу мережі. Консалтингова компанія на цьому сайті можна встановити новий брандмауер. У той час як вони працюють, ваш телефон починає йти – користувачі раптом не в змозі відправляти і отримувати електронну пошту, перебуваючи поза офісом. Перше, що потрібно запитати себе, в такій ситуації:

“Що змінилося з того, що зараз зламана працював?”

У цьому випадку брандмауер в даний час встановлена, – але ви знаєте, чому, що б зупинити електронною поштою? Чи знаєте ви, що порти 25 (SMTP), 110 (POP3) і 143 (IMAP) повинні залишатися розблоковано, що брандмауер? Якщо ви це зробите, ви вже знаєте, як вирішити проблему.

Я можу вам сказати з особистого досвіду, що ключ до становлення світового класу енергомережі для усунення несправностей є оволодіння основами, в тому числі і знаючи загальні номери портів. І якщо ви великий мережі для усунення неполадок на вершині бути CompTIA Network + і CCNA сертифікована, ви завжди буде затребувана – і це, де ви хочете бути!