Поради про те, як створити свій власний продукт

Ви знайдете успішних маркетологів по обидві сторони паркану, філії і творці продукту, але останній має так багато запропонувати з точки зору володіння та управління бізнесом. Таким чином, ми будемо говорити про створення власної продукції, і ми будемо повідомляти деякі відмінні поради, щоб ви в стадії реалізації.

Один з найбільших перешкод з якими люди стикаються при створенні власних інформація про продукт основного матеріалу дослідження, які допоможуть їм побудувати чудовий продукт. Один відмінний підхід, і рішення, просто подивитися у вільному доступі для відповідного змісту для ваших потреб. Це просто нормальна прогресія для деяких раніше захищених авторськими правами робіт всіх видів; якщо авторське право не буде продовжений, то він закінчується, і вступити в суспільне надбання для використання будь-яким. PD інформація може бути використана в самих різних напрямках, і, звичайно, що можуть на законних підставах бути зроблено будь-яким. Що ж такого дуже вигідним для вас є те, що у вас є професійна частина вмісту, що, як міні-бізнес в коробці – все готово до роботи. Чи не легко звільнити PD або бути вивертом, тому що це стара, часто зміст залишається в силі і буде зрозуміло вашим читачам. Ви можете дати таку інформацію підправити або змінити його в свій власний шлях, перш ніж покласти його на продаж. Як щодо обернувши його в новій упаковці, що є привабливим і привабливим для сьогоднішнього глядача? Однак слід пам’ятати, основною метою якої є створення продуктів, але зробити це набагато швидше і з меншою головного болю. Існує величезний використовуючи здібності з БЖ, і це те, що вам не завадило б пам’ятати, а потім виявити. Створення виробів з нічого бере роботу і відданість справі, а іноді немає ніякої гарантії успіху, так це те, що робить цей підхід настільки потужним і привабливим.

Ось те, що не багато маркетологи роблять, вони просто знайти нішу експертів, у них інтерв’ю, а потім у них є відмінний продукт. Причина ви хочете поговорити і взяти у них інтерв’ю, тому що вони будуть по суті, створюючи контент для вашого продукту. Ви можете упакувати ці інтерв’ю і продавати їх, так як існує великий попит на таку продукцію. Це трохи спільного підприємства, в якому всі сторони виграють, тому що ваш експерт має тільки відповісти на ваші запитання, забезпечити хороше зміст, а потім всі роботи виконуються вас – і експерт отримує просування по службі. Важливо, щоб ваш експерт бути справжнім експертом, і вам може знадобитися, щоб задати кілька, щоб знайти того, хто погодиться це зробити.

Ще одна хороша ідея для створення успішного продукту полягає в адаптації продукту з однієї ніші і запустити його в іншу нішу на ринку. Ви можете зробити свій вхід на нові ринки і закріпитися для майбутніх кампаній. Інша тактика полягає, щоб зосередитися на продуктах, які є специфічними для ніші, а потім ви можете побачити, якщо ви можете адаптувати ці бази, яка використовується в абсолютно нових продуктів. Так що багато маркетологів дивляться на речі з точки зору того, що можна, а що є відмінною звичкою для вас, щоб культивувати. Ти, обслуговуючих два різних набору людей тут, але розширення вашої досяжності.

Ви можете створити і випробувати продукцію шалений успіх, але просто використовувати трохи здорового глузду про це ..