Що таке фішинг

Є багато чіти і шахраї в кібер-просторі і одним із способів вони намагаються отримати чиюсь особисту інформацію використовувати обманним шляхом називається фішинг. Якщо ви одержуєте лист від, що сподівається бути законним джерелом кажу вам, щоб натиснути на посилання, щоб перевірити рахунок, то підозри негайно, навіть якщо джерело стверджує, що в банку або інших бізнес-сайт, ви можете мати справу з.

Шахрайську електронну пошту може мати або не мати бланків або логотип, який використовує реальний бізнес. Якщо це відбудеться, чи не обманюйте себе. Є й інші способи ви можете визначити його як фішинг. Це не буде мати ваше повне ім’я, але більш загальний термін адресою. Це забезпечить жити посилання і закликаю вас клацніть по ньому. І це буде попередити вас, що ваш обліковий запис буде закрита – або іншої важкої долі прийде на вас – якщо ви не натиснете на посилання.

Не обманюйте себе, натиснувши на посилання тільки щоб дізнатися, що це все о. Натиснувши на посилання, дозволить Фішери доступ до всіх вашу конфіденційну інформацію. Замість цього, видаляти повідомлення електронної пошти, а потім видалити його з вашої “Видалити” коробку. Пам’ятайте, що ні законного бізнесу не попросить вас натиснути на що-небудь або надання інформації за допомогою електронної пошти. Вони будуть використовувати повідомлення звичайній пошті.