біометричного розпізнавання особи тимчасових витрат компанія скоротила відвідуваності

Управління є основою будь-якої компанії. Жодна компанія не може довго існувати зі слабким управлінням. Якщо співробітники компанії є дорогоцінні камені на короні, управління є діамантами в центрі. Управління витратами є важливою його частиною. Прибуток можна збільшити за рахунок зниження загальних витрат компанії, але якість продукції не повинна бути порушена. Біометричні відвідуваність часу може бути використана для досягнення цієї мети.

Час розпізнавання відвідуваності система може бути використана для запису відомостей про співробітників. Це сучасна технологія, яка усуває потребу багатьох персоналу HR. Корпоративний будинків, офісів, шкіл, лікарень та інших подібних місцях є великі присутності людини. Їх відвідуваність і час, проведений в приміщенні необхідно відстежувати. Листя має бути розраховані. Призначаючи окремих осіб керувати ними всіх співробітників виявиться неекономічним. Біометричні відвідуваність часу програмне забезпечення дозволить скоротити витрати без збитку для якості.

Біометричні відвідуваність часу за допомогою функції розпізнавання може допомогти компанії у вирішенні своїх фінансів одним із таких способів:

* Дає більше часу для підвищення продуктивності: біометрична система обліку часу присутності дозволяє відвідуваності обліку, розрахунку заробітної плати та інших пов’язаних з роботою, щоб бути автоматизований. Це економить час роботодавця. Він може зосередитися на підвищенні продуктивності і залишити папери роботу біля керма додатки. Час-гроші; літній час є економія грошей для компанії! Крім того, роботи, що проводиться машина має менше помилок, ніж людина. Використовуючи час розпізнавання відвідуваності буде проводити швидкий і точний результат.

* Менш ніж неприємностей стикаються співробітники: наймання співробітників, щоб піклуватися ця робота може виявитися громіздким порівняно з гаджетом. Співробітники повинні отримувати винагороду на регулярній основі. Вони можуть вимагати залишити по хворобі, події, фестивалях та інших подібних випадках. Час розпізнавання відвідуваності система вільна від таких неприємностей. Це не повинно бути винагорода за свою роботу на регулярній основі. Конфіденційні дані більш захищена з застосуванням, ніж із співробітником.

* Розпізнавання відбитків пальців і більше карт доступу: Програмне забезпечення обліку робочого часу також може бути об’єднана з картами доступу і відбитків пальців. Тим не менш, компанія може виявити розпізнавання осіб відвідуваність часу розумною і недорогий в довгостроковій перспективі. Карти доступу повинні бути замінені на регулярній основі. Вартість друку карт доступу є високою. На відміну від відбитків пальців та інші біометричні відвідуваність часу, розпізнавання осіб на основі технології “No Touch”. Це робить їх менш схильними до фізичного пошкодження.

* Одноразові інвестиції: Біометрична система відвідуваності часу одноразові інвестиції. Все це потребує веб-камера, час розпізнавання відвідуваності програмного забезпечення та встановлення! Біометричні відвідуваність часу не вимагає регулярного технічного обслуговування звинувачення. Установка звинувачення повинні бути оплачені тільки на початковій стадії. Програмне забезпечення має бути встановлено, і решта завдання буде виконуватися автоматично.

Біометричні відвідуваність часу в поєднанні з пристроєм розпізнавання обличчя є чітким методом зрізу для скорочення витрат в компанії. Будь-яка компанія може прогресувати, тільки якщо він управляє своїми ресурсами ефективним чином. Біометричні відвідуваність часу полегшує виробництво за рахунок скорочення непотрібних витрат.