електронної безпеки правових питань

Один із способів для реселлера, щоб отримати перевагу на конкурентів на ринку переваги, пов’язані зі своєю продукцією в унікальному шляху. У безпечний канал, білий папір маркетингу юридичні та комерційні переваги безпеки продуктів представлені в невідпорним способом може виявитися успішним методом Переконавши клієнта в купівлі вашого рішення безпеки.

Безпека є критичним, немає ніяких сумнівів. Найменше порушення або компроміс може призвести до ситуацій, які можуть завдати шкоди бізнесу. Нещодавно ці дві великі електронної безпеки історії були порушення в Росії торговій системі (РТС) викликається вірусом на початку лютого і процедура екстрадиції в даний час у Великобританії проти хакера, який нібито зламав близько 100 Пентагоні, НАСА та інших американських військових мереж.
Один галузі електронної безпеки, що білий може бути підготовлений документ на це спостереження. Багато організацій вже усвідомили ризику, викликаного зростанням внутрішнього персоналу та субпідрядників використанням корпоративної мережі організації і завжди на доступ в Інтернет. Справді, більшість великих організацій тепер відслідковувати їх співробітників Інтернет і використання електронної пошти, щоб переконатися, що промислові секрети не просочилися конкурентів за допомогою цих коштів і, що співробітники не використовують доступ в інтернет для інших недобросовісних цілях.

У Новому Південному Уельсі, парламент нещодавно ухвалив нове законодавство спостереження робоче місце, яке зараз діє. Ваші клієнти повинні бути в курсі цих законів. Нові закони регулюють використання комп’ютера, камери і пристрої стеження. Основні зобов’язання, що накладається на ваших клієнтів на підставі цих законів є обов’язком повідомити співробітників спостереження практики принаймні за 14 днів до початку заходів з нагляду. Нові закони також установлюють конкретні процедури і практики, пов’язаних з прихованого спостереження. Крім того, вводяться певні зобов’язання по відношенню до збереження запису спостереження і є нові зобов’язання, пов’язані з комп’ютером політики та іншу документацію, співробітники повинні бути в курсі. Закони, не слід сприймати легковажно. Порушення нового закону може залучити значні штрафи. Крім того, якщо компанія порушує якесь із положень нових законів, всіх директорів і керівництво компанії також можуть бути притягнуті до відповідальності.
Ще один спосіб виманити ваших клієнтів кажучи вже про правових наслідків, пов’язаних з порушенням електронної безпеки. Хакери можуть постати перед судами відповідно до австралійським законам комп’ютерних злочинів для отримання несанкціонованого доступу до комп’ютерних систем. Ці закони навіть можете побачити хакерів кинуті до в’язниці.

Організацій, які серйозно ставляться електронної безпеки повинні гарантувати, що вони покриті страховий поліс, який поширюється на шкоду, заподіяну в результаті злому або порушення організації електронної безпеки в цілому. Клієнти Нагадаємо, що порушення електронні заходи безпеки можуть бути настільки ж жахливе, як порушення фізичної міри безпеки.

Попередження: Дана колонка призначена для загального ознайомлення. Це не є юридичною консультацією і не є заміною юридичної консультації. Читачам слід звернутися за юридичною консультацією на їх власних конкретних умов.