обійти інтернет-цензуру в Китаї і в усьому світі

Дивлячись обійти інтернет-цензуру? Ви в Китаї і намагаються обставити Великий брандмауер? Ви намагаєтеся знайти кращий VPN для Китаю? Так ви і багато емігрантів, мандрівники, бізнесмени, і китайські люди, які просто хочуть бачити, що їхні друзі роблять на Facebook, подивитися відео на Youtube, або наздогнати на світові новини, не вдаючись до їх сторінках повсюдно. Thatâ € ™ з правого, стіна була створена, щоб люди не бунт, заколот, і підриваючи уряд, але результатом є те, що він просто робить нас сильнішими, щоб ткнути наших друзів або дізнатися про те, що відбувається з тим, що недавні вибори. Google і Вікіпедії фото повільно і, ну, для тих з нас всередині стіни, ви знаєте, як це буває. Так що наступного питання – як же можна йти про обходу інтернет-цензури?
Люди знайдуть спосіб, особливо для тих з нас, хто намагається завантажити торренти або наздогнати за latestâ € | Ну, ви можете побачити останні все.
Hereâ € ™ з угоди. Для того, щоб обійти інтернет-цензуру, все більше і більше людей звертаються до VPN. Інформація, яку ви відправляти і отримувати використовує IP-адресу, і можуть бути відстежені. При спробі отримати доступ до заблокованого сайту, брандмауер зауважує, що ви перебуваєте в межах своєї юрисдикції і закриває вас вниз. Добре сайт в будь-якому випадку. Так VPN (Virtual Private Network) використовує IP адреса звідкись ще. Він упаковує інформацію в таємниці коробку (не дуже, але піти зі мною), відправляє його на іншу адресу, і відкриває там, перш ніж відправити його назад до вас. Таким чином, Іта € ™ з відкрилася з іншого боку брандмауера, і ви можете переглянути будь-яку веб-сторінку ви хочете. Багато людей звертаються до VPN не тільки обійти інтернет-цензуру в Китаї, але і для обходу інтернет-цензури і тунелювання через брандмауери інших країнах, як ОАЕ, Таїланд і Сінгапур .. Студенти та працівники, які надається обмежений доступ до інтернету за місцем роботи або навчання, також починають використовувати VPN до криниці, розіграші, коли вони повинні робити щось ще. Iâ € ™ м. не засуджую, але ви knowâ € |
Так що тепер ви знаєте про VPN, як ви знаєте, якщо ви хочете один? Чи є вільні? Як ви знаєте, що кращий VPN для Китаю? Ну, щоб відповісти на перше питання, youâ € ™ ве треба розглянути те, що ви хочете зробити проти вартості залежно від часу. Якщо ви намагаєтеся отримати доступ за межами нового про Китай і Кана € ™ т потрапити на youâ € ™ ре, улюблені новини SITEA € | скільки часу ви хочете провести шукаєте сайт, що Хасна € ™ т було заблоковано ще? Ви зіткнулися з цією проблемою багато? Якщо youâ € ™ ре, що живуть в Китаї за період часу, як часто ви хочете поспілкуватися з друзями на Facebook або MySpace? Ви подорожуєте і потрібно, щоб ці фотографії завантажені на Picasa? Чи варто з половиною години до години чистячі мережі намагаються обійти інтернет-цензуру? Ви дійсно хочете сушити голову про те, що кращий VPN для Китаю?
Є безкоштовні віртуальні приватні мережі для обходу інтернет-цензури, але ви знаєте, говорять, thereâ € ™ з немає такого поняття, як безкоштовний обід. Theyâ € ™ повторно безкоштовно, тому багато людей використовують їх. Тому що багато людей використовують їх theyâ € ™ ре, повільний, і вони будуть закриті. Багато сайтів стверджують, здатність обходити інтернет-цензуру закриваються швидко. Ви можете зробити пошук для вільного доступу до мережі VPN або проксі-сервери і коментарі, якщо більш ніж на кілька місяців youâ € ™ побачите, що посилання мертві. Так youâ € ™ ре, залишилося платити за VPN. Але Іта € ™ з не так вже й погано, насправді виявляється, що краще VPN для Китаю є також найдешевшим. Є багато варіантів там, і я був вражений в перший день витрати на день шукаєте недорогі і надійні послуги. Прочитавши відгук після відкликання про обходу Інтернет цензури, я нарешті вибрав 12vpn. Я прочитав деякі хороші відгуки про швидкість і ціну і Iâ € ™ ві ніколи не пішла пошкодував про своє рішення. Іта € ™ з швидким, надійним, дешевим і істинно кращий VPN для Китаю. Я Кана € ™ т помітити швидкістю, відмінною від моєї нормальною швидкістю Інтернету, а іноді і я клянусь, Іта € ™ з швидше. Iâ € ™ ві ніколи не була відрізана, як я був з vpntunnel.se і знаєте що? Його менше трьох доларів на місяць. Thatâ € ™ з правого, за 30 доларів ви отримаєте доступ до всіх улюблених сайтів ви цілий рік! Його супер проста в налаштуванні і ви можете займатися серфінгом свободу хвилею в лічені хвилини після реєстрації. Дайте йому спробувати