огляд 351-050 іспит

CCIE бездротової Бета Письмовий іспит в народі відомий як 351-050. Проводить CISCO, яка є світовим лідером у галузі мережевих рішень. Слово бета включено в назву цієї сертифікації, а цей тест проводиться тільки протягом обмеженого періоду, за спеціальною ціною.

Що це взагалі таке?

Ця сертифікація є особливо для тих, хто хоче зробити відмітку в області мереж. Бездротові є новітньою технологією, яка до цих пір не повністю вивчені, ця сертифікація, звичайно, перевіряє основні та середні знання бездротових технологій. Успішний кандидат отримує можливість продовжити занурення в області бездротового зв’язку. Цей іспит буде перевіряти, що професіонал має досвід проектування, управління та підтримки критично і бізнес-критичні бездротових мереж, а також професійні навички та технічні знання, необхідні на рівні експертів мережі IT практиком. Це 351-050 іспит є першим кроком в отриманні сертифікації CCIE бездротової. Успішні кандидати будуть освоїли широкі теоретичні знання про бездротові мережі і продемонстрував готовність до цього іспиту.

експертизу картини

З загальною тривалістю три години, цей іспит має формат тільки кілька питань. Основних областей, які підпадають під цей іспит включає: бездротові технології, LAN, WAN, протокол передачі даних, бездротового протоколу та багато інших.

Що ж далі?

Успішні кандидати, скласти цей іспит, мають яскравий шанс відмінний зростання в області бездротових технологій. Високу зарплату пакет, безумовно, є додатковою перевагою. Крім того, успішні кандидати також мають право застосовувати в CISCO, а також. Крім застосування в різних компаніях, успішні кандидати можуть легко стати консультантом з технологій CISCO, яка стала однією з найсильніших і найкращих варіантів в переважній сучасному ринку.