те, що пропускна здатність

Давайте спочатку почати з створення нашого обговорення у відповідному контексті. Пропускна здатність може ставитися до багатьох речей в залежності від застосування обговорюється. Коли мова йде про радіо, пропускна здатність часто відноситься до довжини хвилі. В оптиці це ширина окремої спектральної лінії або в усьому спектральному діапазоні. Для нашого обговорення, ми будемо говорити про пропускна здатність по цифрового зв’язку.

Навіть тут цей термін може ввести в оману. Ми будемо використовувати термін, як це найчастіше називають стосовно Інтернету. Тобто в якості одиниці вимірювання, яка являє собою швидкість, з якою дані або бітів інформації можуть передаватися через систему.

Подумайте про пропускну здатність, як трубу або шланг. Чим більше труби або шланга, тим більше обсяг води, який можна покласти через нього. Не плутайте це з тиском. Звужуючи труби, можна змусити воду бути висланий дуже швидко. Тим не менш, було більше обсягу води, фактично потік через трубу? Тепер застосувати ту ж концепцію до телекомунікацій. Пропускна здатність труби або шланга в галузі зв’язку. Чим більше труба, тим більше інформації, яка може бути передана через нього. Припустимо, що існує невелика багаття. Якщо у нас є регулярні садового шланга, ми повинні бути в змозі отримати достатній обсяг води через нього, щоб загасити вогонь. А тепер уявіть, ваш будинок у вогні. Ваш маленький садовий шланг не матиме велику допомогу в цьому випадку. Вам потрібен великий діаметр шланга, такі як, який використовується для місцевої пожежної частини. Що ще більш важливо, вони не приходять і підключити їх шлангами до ваша зовнішня втулка чи не так? Ні, вони використовують великі труби, підключені до локальної пожежного гідранта.

Тепер давайте повернемося до наших садовим шлангом телекомунікацій. Насправді це регульований витрата, з низкою механізмів контролю.

По-перше, існує діаметр водопроводу. Це дозволяє тільки певну кількість текти через нього. Існує it’self шланга. Як правило, це навіть менше в діаметрі, так що потік обмежений ще більше.

Втулка діє в якості кінцевого механізм управління. Ви можете відкрити або закрити втулки для збільшення або зменшення необхідної витрати.

Які цілі цих обмежень? Щоб допомогти керувати потоком води через систему. Досить того, що пропускає для задоволення наших потреб. Якби більше було дозволено проходити через, ми можемо випробувати повеней або перенасичення. Механізми контролю допоможе уникнути відходів.

А тепер уявіть нашу ситуацію housefire знову. Навіть відкрив у його повному обсязі, садовий шланг не можемо дозволити достатнього обсягу через нього, щоб загасити вогонь. Більше шлангів і труб необхідні для отримання потоку достатні, щоб зробити роботу.

Пропускна здатність схожа на цей. Пропускна здатність є діапазон частот, які можуть здійснюватися через даний канал передачі. Додаткову інформацію відправки, більш високу пропускну здатність є необхідним. Типовий аналогової телефонної лінії потрібно 3 кГц для обробки голосових комунікацій. Телефонна компанія фактично порушує електромагнітного спектра на 4 кГц скибочками. Ці скибочки обмежені з смуговими фільтрами (думаю, втулки). Тепер це працює добре, поки ми не вносять дані в рівняння. У цей момент не вистачає Capcity в типовій телефонної лінії для обробки додаткової інформації, яка повинна бути переміщена через систему.

Ці послуги можна порівняти з вогнем компаній шланги і firehydrant. Вони широкосмугових послуг. У галузі зв’язку широкосмугового відноситься до системи, здатної нести відносно широкому діапазоні частот. Ці частоти можуть бути розділені на канали. Кожен канал може бути використаний для передачі інформації. Більш частот або каналів, тим більше інформації може бути переданий. Іншими словами, більш частот одно більше шланга. Цей шланг потім з’єднується з центральним офісом телефонної компанії або великі втулки, так само, як пожежний гідрант. Саме тому більшість компаній йдуть від типових автоматичного телефонного зв’язку і в будь DSL, кабельний модем, супутникову або T1 служби. Вони просто шукають більшого шланга одягнути в більше інформації через для того, щоб задовольнити і згасити завжди присутній попит (вогонь) для отримання додаткової інформації.