як заробити брандмауера фахівець Cisco з сертифікації

Безпека є гарячою темою в сучасних мережах, і буде залишатися протягом тривалого часу в майбутньому. Маючи це на увазі, ви повинні розглянути питання про включення сертифікації Cisco Security до вашого резюме і брандмауер навички, щоб свої вміння і навички.

Це серйозний стрибок від CCNA до CCSP (Cisco Certified Security Professional), а також Cisco зробила цей крок більш керованим, додавши спеціаліст сертифікації. Ці сертифікати можуть дати цілком імпульс як ваше резюме і свої вміння та навички, і діяти як велика “сходинкою” до CCSP.

В даний час Cisco пропонує чотири VPN / Security сертифікатів, тих, які брандмауера Cisco спеціаліст Cisco IPS спеціаліст, спеціаліст Cisco VPN і Cisco VPN / Security Спеціаліст з продажу. Так як кожен WAN інженер має контакт з брандмауерів Cisco на регулярній основі, ми візьмемо більш близький погляд на цю популярну сертифікації в першу чергу. (А ті, хто хочуть бути інженерами WAN краще дізнатися щось про брандмауери, теж!)

На момент написання цієї статті (21 жовтня 2005), Cisco пропонує варіант для кожного з двох іспитів вам потрібно пройти, щоб заробити цю сертифікацію. Для першого іспиту, ви можете взяти або 642-551 SND (забезпечення Cisco Network Devices) або 642-501 SECUR (забезпечення Cisco IOS мереж). Останній день, щоб зареєструватися для участі в SECUR іспит складає 19 грудня 2005 року.

Для будь-якого, ви повинні бути в змозі відповісти на питання щодо належного використання Cisco пристроїв безпеки; налаштуванні безпеки на комутаторі Cisco і на маршрутизаторі, в тому числі журнал реєстрації, AAA, списками контролю доступу і безпеки для сервісних маршрутизаторів і інтерфейсів .

Варіантами для другого іспиту 642-522 SNPA (Забезпечення безпеки мережевих з PIX і ASA) і 642-521 CSPFA. Теми для цих іспитів включають, IPSec, NAT, брандмауери, AAA, і відображення політики. (Як завжди, ви повинні перевірити останні креслення іспит на сайті Cisco. Натисніть «Вивчення і подій» на головній сторінці, www.cisco.com).

Єдиною умовою для отримання сертифікату є те, що ви повинні мати при собі дійсний сертифікації CCNA.

Як завжди, отримавши певний практичний досвід є кращим способом для підготовки до іспитів Cisco. (Ваш роботодавець збирається отримати трохи засмучений, якщо ви практикуєте ваші конфіги на його або її пікс. Було б непогано мати хорошого адвоката, теж.) Є онлайн стійку прокату, які включають захисні пристрої Cisco в своїх стручках .

Сертифікація Cisco є відмінним способом, щоб допомогти захистити вашу кар’єру, а також вашої мережі. Чим більше ви знаєте, і чим різноманітніше ваші навички, тим більш цінним ви вашим сьогоденням і майбутнім роботодавцям. Використовуйте свій CCNA в якості основи, і зберегти будівлю від ваших навичок!